Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1108888

Elektryk przemysłowy/mechanik BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA

Oferta pracy w Niemczech

Miejsce pracy: Niemcy- Greifswald (ok. 170 km od Szczecina)

znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana.

Wymagania:
✓ kilkuletnie doświadczenie jako mechatronik,
elektryk przemysłowy lub utrzymania ruchu
✓ wymagane wykształcenie kierunkowe (+
dyplom)
✓ mile widziane doświadczenie przy pracy przy
łodziach, jachtach i statkach
✓ znajomość rysunku technicznego i
schematów elektrycznych (rozumienie i
czytanie)

Obowiązki:
✓ instalacja elektryczna na jachtach, statkach i
łodziach
✓ prace konserwacyjne
✓ instalacje techniczne, usuwanie usterek i
diagnostyka maszyn i urządzeń

Oferujemy:
- atrakcyjna stawka godzinowa zależna od znajomości języka, doświadczenia i kwalifikacji 15, 00 - 18, 00 € brutto/godzina
-+ 20 € diety na wyżywienie oraz 20 € diety na nocleg
za każdy produktywnie przepracowany dzień
-pomoc w dopełnieniu dokumentów związanych z wyjazdem
-zagraniczne ubezpieczenie zdrowotne
-umowę o prace
-indywidualne podejście do każdego kandydata
-miłą atmosferę w pracy :)

czas pracy: dwie zmiany

Powiększ

Informacja z serwisu