Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Dania - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1108861

Operator piły - Od zaraz

Oferta pracy w Danii

Miejsce pracy: Hobro

Zakres obowiązków:

• Obsługa maszyn produkcyjnych: piła taśmowa do metalu, suwnica
• Praca przy cięciach,
• Praca na zmianie nocnej
• Drobne prace spawalnicze
• Inne prace zlecone przez przełożonego

Wymagania:

• Doświadczenie przy obsłudze maszyn produkcyjnych (suwnica, piły do metalu,
• Doświadczenie przy pracach z narzędziami ręcznymi
• Znajomość rysunku technicznego mile widziana
• Mile widziana znajomość języka angielskiego
• Mile widziane prawo jazdy i auto na wyjazd

Oferujemy:

• Wdrożenie stanowiskowe
• Ubezpieczenie od pierwszego dnia pracy oraz składki emerytalne
• Gwarantowane takie samo wynagrodzenie i wszystkie warunki, jakie mają pracownicy zatrudnieni bezpośrednio w firmie duńskiej
• Atrakcyjną stawkę godzinową
• Bonus frekwencyjny do zakwaterowania
• Przed pierwszą wypłatą gwarantujemy zaliczki w wysokości 1000 dkk/tydzień - pierwsza zaliczka po pełnym przepracowanym tygodniu
• Wynagrodzenie wypłacane co 2 tygodnie
• Możliwość nadgodzin dodatkowo płatnych
• Gwarantowane Feriepenge – pieniądze wakacyjne (12, 5%) oraz dodatki świąteczne
• Organizację kwestii formalnych - karta podatkowa, karta zdrowotna, duński numer personalny (CPR – odpowiednik naszego numeru PESEL)
• Opiekę polskojęzycznych koordynatorów i numer alarmowy dostępny 24h/7
• Pomoc w organizacji zakwaterowania i transportu na terenie Danii
• Kontakt z działem księgowości w języku polskim
• Możliwość długotrwałej współpracy

Informacja z serwisu

Ogłoszenie nr 1108861

Kategoria:
Dania - Dam pracę
Data dodania:
2022-09-16 14:21:02
Ilość wyświetleń:
113
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: jobsupplypolska
Państwo: Polska
Województwo: Lubelskie
Miasto: Puławy
Nr telefonu: 503309218

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: infopoland@bluecollar.dk

Mobile
 Wersja strony na komórkę:
- Operator piły - Od zaraz
 mobile