Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1108791

Praca w ogrodnictwie przy roślinach - Niemcy

Oferta pracy w Niemczech

W celu bezpośredniego zatrudnienia w ogrodnictwie poszukujemy mezczyzne do pracy przy roślinach.

Miejsce pracy: Hamburg (35 km)

Prace sezonowa od zaraz do 21.12.2022. Dalsza wspólpraca możliwa od marca 2023. Umowa o pracę bez agencji, na pełnych niemieckich warunkach, zawarta bezpośrednio z pracodawcą.

Opis stanowiska pracy:
Praca w ogrodnictwie przy roślinach: Sadzenie roślin doniczkowych na hali, sadzenie sadzonek roślin na polu, pielegnacja roślin, przesadzanie, przygotowanie zamówień.

Oczekiwania:
- Dobra sprawność fizyczna.
- Przejazd z Polski do Niemiec we własnym zakresie.
- Bez nałogów alkoholowych!

Oferujemy:
- Umowa na pełnych niemieckich warunkach, zawarta bezpośrednio z niemieckim pracodawcą (bez agencji).
- Możliwość stałej współpracy.
- Stawka godzinowa do konca wrzesnia: ~8, 00 Euro netto/h.
- Stawka godzinowa od pażdziernika: brutto 12.00, netto ~ 9.00 Euro netto/h.
- Dni pracy: poniedziałku do piątku w godzinach 7-17, oraz soboty 7-12 (200-240godz./mc).
- Zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym (180, - Euro/mc)

Osoby zainteresowana zapraszamy do nadsyłania CV na adres; borys-personal@gmx.de lub do kontaktu telefonicznego.

Kontakt: +49 1602 163 542 (w godz. 8.30-16.00)

Informacja z serwisu

Ogłoszenie nr 1108791

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2022-09-16 12:25:41
Ilość wyświetleń:
71
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Personaltotal
Państwo: Germany
Województwo: Inne
Miasto: Konstanz
Nr telefonu: 0049 1602 163 542

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: borys-personal@gmx.de

Mobile
 Wersja strony na komórkę:
- Praca w ogrodnictwie przy roślinach - Niemcy
 mobile