Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1108530

Pracownik ogólnobudowlany

Oferta pracy w Niemczech

Praca na budowie - pomocnik ogólnobudowlany

Norymbergia

Liczba godzin: Ok 50h tygodniowo (możliwe dla chętnych 200h w miesiącu)

Mile widziane:

- Doświadczenie w pracy na budowie jako pomocnik

- Własne auto na wyjazd - na dojazdy z kwatery - zawsze mile widziane

- Znajomość języka obcego - mile widziana

Wymagania:

- Sprawność fizyczna

-Chęci do pracy

-Zaangażowanie

Zakres obowiązków:

- Pomoc ogólnobudowlana

- Prace fizyczne - związane z wierceniem, osadzaniem, poziomowaniem, przenoszeniem okien, demontaż rusztowań, przygotowanie do transportu

- Prace pomocnicze na budowie

Zapewniamy:

- Umowę o pracę

- Ubezpieczenie

- Praca w pełnym wymiarze godzinowym z możliwością wyrobienia nadgodzin. Możliwość wysokiej liczby godzin

- Atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki

- Zakwaterowanie. Mieszkanie w pełni wyposażone, pokoje max. dwuosobowe, blisko zakładu pracy

- Świadczenia socjalne

- Możliwość stałego, długoterminowego zatrudnienia w Niemczech

- Oferta dotyczy pracy tymczasowej na warunkach niemieckich

- Zwroty za paliwo

- Zwrot za badania lekarskie

- Stałą pomoc koordynatora polsko-niemieckojęzycznego

Proszę wysłać swoje CV na adres a.strzabala@eastpower.pl bądź o kontakt pod numerem 533505827

Informacja z serwisu

Ogłoszenie nr 1108530

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2022-09-15 15:02:36
Ilość wyświetleń:
45
Stawka za godzinę:
10.00

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: olaheadhunter
Państwo: Polska
Województwo: Dolnośląskie
Miasto: Wrocław, Polska
Nr telefonu: 533505827

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: olaheadhunter@gmail.com

Mobile
 Wersja strony na komórkę:
- Pracownik ogólnobudowlany
 mobile