Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1099843

PRACA NA MAGAZYNIE Z ART. SPOŻYWCZYMI/ BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA/ MONACHIUM

Oferta pracy w Niemczech

Agencja zatrudnienia WorkProfi (cert. 17025) dla niemieckiego klienta poszukuje pracowników magazynowych z artykułami spożywczymi.

Miejsce pracy: Monachium

Praca dla par, grup, singli

WEŹ UDZIAŁ W REKRUTACJI!

Twoje obowiązki:
Proste prace na magazynie z artykułami spożywczymi w zależności od stanowiska.
kompletowanie zamówień.
praca ze skanerem.
odbieranie i rozkładanie towaru.
przygotowywanie produktów do realizacji zamówień.
pakowanie.

Czego od Ciebie oczekujemy:
chęć wyjazdu do pracy na terenie Niemiec/Monachium.
nie wymagamy znajomości j. obcego.
dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym.
punktualność i rzetelność w pracy.

Pracodawca oferuje:
umowę o pracę na czas określony : pełny etat.
bezpośrednie zatrudnienie z niemieckim pracodawcą.
stawka 12 euro/h brutto, dodatek za pracę w porze nocnej 25%, miesięcznie :1540 euro netto ( na rękę )
BEZPŁATNE ZAKWATEROWANIE w pełni wyposażone z dostępem do Internetu finansowane przez pracodawcę.
szkolenie zakładowe oraz stała opieka na miejscu w języku polskim.
zwrot kosztów dojazdu do pracy 97 euro miesięcznie.
gwarancja godzin pracy: 40/tygodniowo ! + możliwość pracy w nadgodzinach.
praca w systemie zmianowym (zmiana ranna, popołudniowa, nocna) - zgodnie z grafikiem.
opieka koordynatora w j. polskim.
zameldowanie na terenie Niemiec.

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania CV lub do kontaktu telefonicznego pod nr:
+48 796 662 292/ +48 530 088 891/ +48 691 839 554/ +48 570 935 868/ +48 530 009 940/ +48 74 300 00 15

Informacja z serwisu