Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1099737

Sortowanie papryki!Praca bez wiekówki! Prawo jazdy wymagane!10.80E/H!

Oferta pracy w Holandii

Jesteśmy Carrière International - jedną z najszybciej rozwijających się agencji zatrudnienia tymczasowego w Niderlandach. Specjalizujemy się w rekrutacji pracowników wyłącznie na rynek holenderski.
Dzięki 20-letniemu doświadczeniu zrealizowaliśmy już ponad 92 000 ofert pracy.

Dla naszego holenderskiego Klienta, poszukujemy osób chętnych do pracy przy linii produkcyjnej przy pakowaniu, sortowaniu oraz kontroli jakości papryki: pakowanie papryki do kartonów, układanie na palety, etykietowanie.

Na hali panuje temperatura +7/8ºC.

WYMAGANIA:

-gotowość do cyklicznej, regularnej współpracy

-umiejętność pracy przy taśmie, w szybkim tempie

-mile widziane prawo jazdy kat. B

NIE WYMAGAMY JĘZYKA ANGIELSKIEGO!

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

-pakowanie i sortowanie papryki

-przygotowanie do wysyłki

OFERUJEMY:

-atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym: stawka godzinowa €10, 80; nadgodziny płatne od 135% do nawet 220%

-zakwaterowanie i opiekę polskich konsultantów na terenie Holandii

-ubezpieczenie oraz dojazd do pracy

-atrakcyjny dodatek dla kierowców

KOPIUJ LINK I APLIKUJ!

prac.app/paprykaR2

Powiększ

Informacja z serwisu