Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1099369

Pracownik produkcji - Gera - Niemcy

Oferta pracy w Niemczech

Firma abacent personalservice GmbH_NK istnieje od 1999 roku i jest liderem w dziedzinie pośrednictwa pracy w Niemczech dla pracowników budowlanych z Polski. Oferujemy wysokie stawki, niemiecką umowę, pełne ubezpieczenie, darmowe zakwaterowanie, ciekawe zlecenia oraz gotowość do pomocy od naszych polskich pracowników biurowych. Dołącz do setek zadowolonych pracowników abacentu i zawierz swoją zawodową przyszłość profesjonalistom

Nawet jeśli spełniasz część naszych wymagań wyślij CV, Jesteśmy w stanie dopasować stanowisko pracy do Twoich umiejętności!

Nasza Firma oferuje dla każdego pracownika:

· - Stawkę godzinową od 12 Eur/h netto

· - Pracę w systemie 3-zmianowym

· - Nocleg blisko miejsca pracy

· - Niemiecką umowę o prace

· - Pomoc polskojęzycznego pracownika

· - Pracę blisko polskiej granicy

W zakres obowiązków pracownika wchodzą:

· Podstawowa obsługa maszyn przy produkcji wełny mineralnej,

· Podstawowe prace magazynowe

· Kontrola pracy maszyn

· Przestrzeganie zasad i przepisów BHP obowiązujących w przedsiębiorstwie.

Oczekujemy od pracowników:

§ - Doświadczenia zawodowego

§ - Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

§ - Posiadanie własnego samochodu osobowego

§ - prawo jazdy kat. B

§ - podstawowe umiejętności komunikacyjne w j.niemieckim

abacent personalservice GmbH | Nikolaistr. 53 | 04109 Leipzig

Amtsgericht Leipzig HRB 15523

Powiększ

Informacja z serwisu