Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1099293

ORDER PICKER - MAGAZYNY LIDL - 12,96 €/h brutto

Oferta pracy w Holandii

Jesteśmy Carrière International - jedną z najszybciej rozwijających się agencji zatrudnienia tymczasowego w Niderlandach. Specjalizujemy się w rekrutacji pracowników wyłącznie na rynek holenderski.
Dzięki 20-letniemu doświadczeniu zrealizowaliśmy już ponad 92 000 ofert pracy.

Dla naszego holenderskiego Klienta, poszukujemy osób chętnych do pracy jako order picker w magazynie LIDL.

ORDER PICKER - MAGAZYNY LIDL

Miejsce pracy: Waddinxveen, Almere, Heerenveen

WYMAGANIA:

• motywacja do pracy, gotowość do pracy również w temp -25 stopni C
• umiejętności organizacji własnej pracy
• znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
• prawo jazdy kat.B
• doświadczenie w order pickingu - mile widziane
• dostępność do pracy również w sobotę
• doświadczenie w pracy na wózkach EPT - mile widziane

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• zbiórka artykułów spożywczych, owoców i warzyw oraz produktów mrożonych dla supermarketów w regionie punkt listy obowiązków
• wykładanie towaru na palety i przygotowanie do wysyłki
• order picking za pomocą systemu wybierania głosowego
• praca z wózkami EPT

OFERUJEMY:
• wynagrodzenie początkowe 12,96 € brutto/h, stawka dla pracowników mroźni 13,99 € brutto/h
• sobota 130%, niedziela 150%
• wynagrodzenie w systemie tygodniowym
• zakwaterowanie i transport do pracy
• ubezpieczenie

ZAINTERESOWANE OSOBY PROSIMY O PRZESŁANIE CV NA ADRES: praca@hollandcontracting.pl z dopiskiem " LIDL" lub kontakt telefoniczny pod numerem +48 32 332 16 90

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

Powiększ

Informacja z serwisu