Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Belgia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1099199

Monter okien PCV

Oferta pracy w Belgii

ATERIMA WORK jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną agencją zatrudnienia, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 24243.
U nas masz gwarancję sprawdzonych ofert pracy i dobrego wynagrodzenia.

Aktualnie dla naszego partnera szukamy kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Belgia, okolice Liege

Obowiązki:
montaż oraz demontaż okien PCV
prace głównie w domach jednorodzinnych

Wymagania:
min. 2 lat doświadczenia w zawodzie
dyspozycyjność do podjęcia zatrudnienia od 17 sierpnia
mile widziana podstawowa znajomość j. francuskiego lub angielskiego
prawo jazdy kat. B
badania lekarskie na podstawie naszego skierowania

Oferujemy:
legalne zatrudnienie na terenie Belgii
polską umowę o pracę tymczasową na 4 miesiące z możliwością przedłużenia
15, 63 EUR brutto / godz.
ekwiwalent za urlop wypoczynkowy wypłacany co miesiąc
premia wynikająca z przepisów belgijskich wypłacana co miesiąc (9% wynagrodzenia)
zawsze terminową wypłatę wynagrodzenia do 10-tego każdego miesiąca
składki ZUS opłacane od średniej krajowej
bezpłatne zakwaterowanie

Wyślij swoje CV na francja@​aterima-work.pl
lub zadzwoń: +48 12 341 17 08

Powiększ

Informacja z serwisu