Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Francja - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1099147

Operator wózka widłowego wysokiego składowania - okolice Paryża

Oferta pracy we Francji

Branża: Logistyka, Spedycja, Dystrybucja
Kraj: Francja
Region: okolice Paryża

Zadania:
obsługa wózka widłowego wysokiego składowania (tzw. Reach Truck)
załadunek i rozładunek towaru (opony samochodowe)
umieszczanie asortymentu w odpowiednim miejscu magazynu
praca na jedną dzienną zmianę
terminowa realizacja zadań
przestrzeganie przepisów BHP

Oferujemy:
legalne zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę tymczasową dzięki czemu jesteś częścią francuskiego systemu podatkowego, emerytalnego i socjalnego
wynagrodzenie ok. 1700€- 2100€ netto w zależności od liczby przepracowanych godzin
zwrot kosztu zakupu ubrania roboczego do 80€
częściowy zwrot kosztu dojazdu do Francji
dodatek za dojazdy własnym samochodem
zawsze terminową wypłatę wynagrodzenia
zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy
opiekę zdalnego, francuskojęzycznego koordynatora 7 dni w tygodniu
pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem

Wymagania:
posiadanie uprawnień do obsługi wózków widłowych wysokiego składowania
doświadczenie w pracach magazynowych
ogólna sprawność fizyczna
komunikatywność (praca w zespole międzynarodowym)
mile widziane posiadania auta na wyjazd!
nie wymagana znajomość języka obcego

Informacja z serwisu