Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Francja - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1099099

PRACOWNIK WARSZTATU- produkcja drzwi i okien - od WRZEŚNIA!

Oferta pracy we Francji

Zadania:
składanie, sklejanie drewnianych drzwi i okien, montaż klamek, zawiasów
obsługa elektronarzędzi i maszyn stolarskich
praca w tempie
praca w ekipie polsko-francuskiej
przestrzeganie przepisów BHP i porządku w miejscu pracy

Oferujemy:
francuską umowę o pracę tymczasową
stawkę godzinową+ 10% premii (prime precarite)
możliwość pracy w nadgodzinach płatnych+ 25% i +50% do stawki (liczone powyżej 35 godz./tydzień)
bezpłatne zakwaterowanie blisko miejsca pracy - pokój jednoosobowy
zwrot kosztu zakupu ubrania roboczego do 80€
częściowy zwrot kosztu dojazdu do Francji (50-100€)
możliwość otrzymania zaliczki
opiekę zdalnego koordynatora przez cały czas trwania kontraktu
pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem

Wymagania:
doświadczenie w pracy na warsztacie stolarskim
duże zdolności manualne
biegła obsługa elektronarzędzi
komunikatywna znajomość j. francuskiego
umiejętność pracy w zespole

Informacja z serwisu