Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1099021

Komisjoner/Magazynier - Niemcy(m/w/d) Balingen

Oferta pracy w Niemczech

Szukasz pracy na magazynie? Idealnie trafiłeś! Firma Gruppe Global działa na rynku od ponad 10 lat. Posiadamy oferty pracy w dziedzinie logistiki (na magazynach) w kilkudziesięciu miejscowościach w Niemczech BEZ WYMAGANEJ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA NIEMIECKIEGO. Na chwilę obecną dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Magazynier / Komisjoner
miejsce pracy: 72336 Balingen

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

-komisjonowanie artykułów spożywczych metodą Pick by Voice ('na sluchawkach')
-praca w systemie jedno- lub dwuzmianowym
WYMAGANIA:
-mile widziane doświadczenie przy komisjonowaniu
-buty robocze S3
-mile widziane własne auto ub prawo jazdy
OFERUJEMY:

-11, 50€ brutto/ h +premie do 300€/m-c za efektywną pracę
-niemiecka umowa na pełen etat (zgodna z taryfami IGZ)
-możliwość zakwaterowania (koszt: 250 €/m-c, pokoje max.2-osobowe)
-dodatki za nadgodziny oraz nocki
-premie wakacyjne i świąteczne + atrakcyjne bonusy
-dodatek dla osób dojeżdżających do pracy swoim autem w ramach carpooling (150 € netto/ m-c)
-praca w miłej atmosferze
-pomoc polskojęzycznego koordynatora

Jeśli jesteś zainteresowany i czujesz, że to praca dla Ciebie, skontaktuj sie z nami telefonicznie bądź przez e-mail.

Posiadamy również inne ciekawe oferty pracy na terenie Niemiec.
Zapraszamy do współpracy!

Karolina Sopolinska

Gruppe Global

Fuhlentwiete 14
20355 Hamburg
Mob. lub WhatsApp +49 1747407267

Powiększ

Informacja z serwisu