Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1098971

Operator wycinarki laserowej, Niemcy

Oferta pracy w Niemczech

ABC Work
Aktualnie dla naszych zagranicznych partnerów poszukujemy osób do pracy z całej Polski.
Wyślij CV a z pewnością znajdziemy dla Ciebie odpowiednią ofertę!

Opis stanowiska:
Programowanie i ustawienie wycinarki laserowej 3-d firmy Trumpf.

Wymagania:
- Doświadczenie
- Język niemiecki

Oferujemy:
- Wynagrodzenie 12 - 15 euro netto za godzinę.
- Zagraniczna umowa o pracę.
- Pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem.
- Stała opieka polskiego koordynatora.
- Dobre warunki pracy, miła atmosfera.
- Indywidualne podejście do każdego kandydata.

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moim danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym.”

Aby móc wykorzystać Twoją aplikację w przyszłości, prosimy o dodatkowe złożenie poniższego oświadczenia poprzez załączenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moim danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w celu wykorzystania moich danych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez Administratora Danych Osobowych.”

Powiększ

Informacja z serwisu

Ogłoszenie nr 1098971

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2022-08-01 13:41:42
Ilość wyświetleń:
30
Stawka za godzinę:
12.00

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: activemedicaPersonal
Państwo: Polska
Województwo: Lubelskie
Miasto: Biała Podlaska
Nr telefonu: 570 221 444

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: info@abcwork.eu

Mobile
 Wersja strony na komórkę:
- Operator wycinarki laserowej, Niemcy
 mobile