Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1098661

Pomocnik montera rusztowań

Oferta pracy w Holandii

Praca w Holandii lub Belgii - różne miejscowości do wyboru! Wynagrodzenie 2 000 - 2 300 euro na rękę! Praca dla osób bez doświadczenia i bez znajomości języka obcego. Gwarantujemy darmowy kurs wdrożeniowy. Świetna okazja do zdobycia kwalifikacji montera i realna szansa na szybki awans.
Nie musisz mieć CV - zadzwoń, napisz sms lub aplikuj!

Oferujemy:
- umowę o pracę bez pośredników
w pełni wyposażone mieszkanie z łazienką, kuchnią, Internetem i TV (1 - 2 osobowe pokoje)
- darmowy transport i możliwość korzystania z auta do celów prywatnych
- praca od poniedziałku do piątku i możlwość pracy w nadgodzinach
- pracę w systemie rotacyjnym (wybierz jak Ci pasuje: zjazdy do Polski co 3 lub 4 tygodnie na tydzień lub co weekend)
- możliwość nauki języka niemieckiego lub angielskiego
- ogrom korzyści, takich jak: dofinansowanie do wypoczynku, pożyczka mieszkaniowa, dofinansowanie na cele sportowo-rekreacyjne i kulturalne oraz wiele innych - o wszystkim Ci powiemy.

Zadania:
- praca w zespołach 3 osobowych
- montaż i demontaż rusztowań na obiektach przemysłowych
- praca w całości do przyuczenia

Oczekujemy:
- gotowość do pracy na wysokościach
- dostępność do wyjazdu za granicę

Zapraszamy do aplikowania bądź kontaktu Anna +48 725 300 308
randstadpl.traffit.com/public/an/dklOd0pHND0=
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Informacja z serwisu

Ogłoszenie nr 1098661

Kategoria:
Holandia - Dam pracę
Data dodania:
2022-07-29 15:27:41
Ilość wyświetleń:
52
Stawka za godzinę:
16.55

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: alojek
Państwo: Netherlands
Województwo: Inne
Miasto: Różne lokacje
Nr telefonu: +48 725 300 308

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: anna.lojek@randstad.pl

Mobile
 Wersja strony na komórkę:
- Pomocnik montera rusztowań
 mobile