Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1098028

Pracownik produkcji okien i drzwi PCV (Niemcy)

Oferta pracy w Niemczech

W celu bezpośredniego zatrudnienia w firmie niemieckiej poszukuje pracowników do produkcji okien i drzwi. Poszukujemy tylko osób z wieloletnim doświadczeniem w zawodzie (nie szukamy pomocników). Język niemiecki nie wymagany.

Miejsce pracy: Hamburg

Obowiązki:
- Produkcja okien, stolarki okiennej i drzwi.
- Obsługa sprzętu produkcyjnego.
- Cięcie elementów.
- Montaż wyprodukowanych elementów.

Wymagamy:
- Doświadczenie w produkcji okien i drzwi (warunek konieczny).
- Umiejętność pracy w zespole.
- Silnej motywacji do pracy.
- Przejazd z Polski do Niemiec w własnym zakresie.
- Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd.

Oferujemy:
- Umowa o prace na pełnych warunkach niemieckich zawarta bezpośrednio z pracodawcą (bez agencji).
- Pełny etat, praca dwuzmianowa ( pn-pt 6.00 – 14.30 lub 14.30 – 23.00) + nadgodziny w soboty.
- Stawka godzinowa 17.00 Euro/h brutto.
- Dodatki urlopowe i bożonarodzeniowe.
- Odzież robocza.
- Firmowe mieszkanie lub pokoj jednoosobowy.
- Możliwość stałego pobytu z rodzina (mieszkanie frimowe).
- Karta wędkarska (okolice Lüneberger Heide).
- Możliwość długotrwałej współpracy.

Osoby zainteresowane zapraszamy do nadsyłania CV w języku polskim lub niemieckim na adres e-Mail: borys-personal@gmx.de

Kontakt telefoniczny od PN - PT od 08:30-16:00 pod nr Tel: +49 160 216 35 42

Informacja z serwisu