Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Dania - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1090428

Spawacz 135/138 i elektroda 111

Oferta pracy w Danii

Nr Ref: Sp/06.2022/Lille Skensved
Miejsce pracy: Lille Skensved, Dania

Zakres obowiązków:
Spawanie zbiorników oleju ze stali czarnej, grubość 3 mm – 6mm
Spawanie MAG 135/138 i elektroda 111
Praca z rysunkiem technicznym

Wymagania:
Doświadczenie na stanowisku spawacza min. 3 lata
Rozpoczęcie pracy w pierwszej połowie lipca 2022
Umiejętność czytania rysunku technicznego
Certyfikaty spawalnicze na metody 135/138 i 111
Możliwość pracy w systemie rotacyjnym
Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej podstawowym

Oferujemy:
Zatrudnienie na podstawie duńskiej umowy o pracę
Gwarantowane 50 godzin tygodniowo
Darmowe zakwaterowanie (pierwsze 4 miesiące)
Po 4 miesiącach pracy możliwość zatrudnienia bezpośrednio u pracodawcy
Gwarantowane takie samo wynagrodzenie i wszystkie warunki, jakie mają pracownicy zatrudnieni bezpośrednio w firmie duńskiej
Atrakcyjną stawkę godzinową
Przed pierwszą wypłatą gwarantujemy zaliczki w wysokości 1000 dkk/tydzień - pierwsza zaliczka po pełnym przepracowanym tygodniu
Wynagrodzenie wypłacane co 2 tygodnie
Gwarantowane Feriepenge – pieniądze wakacyjne (12, 5%) oraz dodatki świąteczne
Organizację kwestii formalnych - karta podatkowa, karta zdrowotna, duński numer personalny (CPR – odpowiednik naszego numeru PESEL)
Opiekę polskojęzycznych koordynatorów i numer alarmowy dostępny 24h/7
Organizacja zakwaterowania – adres dostajesz jeszcze przed wyjazdem
Zdobycie doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Informacja z serwisu