Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1090425

Produkcja praca w systemie 5 zmianowym

Oferta pracy w Holandii

Szukasz nowej pracy na produkcji i chcesz być częścią dużego zespołu?
Chcesz pracować w systemie 5-zmianowym za bardzo atrakcyjną stawkę w wysokości 17, 69 brutto na godzinne, to czytaj dalej!
Dla Mauser Benelux B.V. w Oosterhout poszukujemy zmotywowanych i elastycznych pracowników produkcyjnych.

Na tym stanowisku niezmiernie ważna jest dokładność i skrupulatność. Praca nie jest skomplikowana, natomiast musi być wykonana w 100% bezbłędnie.

Do obowiązków należy m.in.:
- montaż stalowych palet oraz ram/klatek,
- układanie plastikowych pojemników na paletach;
- uzupełnianie wyposażenia maszyn;
- kontrola jakości,
- dowóz i usuwanie materiałów produkcyjnych,
- usuwanie awarii,
- utrzymywanie stanowiska w czystości.

Mauser pracuje w systemie 5 zmianowym, więc będziesz musiał być przygotowany(a) do pracy na zmiany poranne, popołudniowe i nocne.

Poranna zmiana: 7:00 do 15:00;
Zmiana popołudniowa: 15:00 do 23:00;
Nocna zmiana: 23:00 do 7:00.

O firmie
Mauser Benelux BV należy do grupy Mauser i jest jednym z największych europejskich producentów pustych wyrobów z tworzyw sztucznych. Mauser to także jedna z trzech największych grup opakowaniowych na świecie zatrudniająca około 4000 pracowników. Mauser produkuje puszki, beczki i inne puste wyroby zgodnie z procesem rozdmuchu. Beczki wykorzystywane są w przemyśle chemicznym m.in. do kwasów, pestycydów rolniczych oraz podstawowych surowców dla przemysłu gumowego i tworzyw sztucznych.

Przemysł opakowaniowy to interesująca branża, ponieważ dzieją się różne rzeczy i w które zaangażowanych jest wiele technologii. Ponadto w grę wchodzi również duża produktywność, a więc nie tylko produkcja, ale także przechowywanie i wykańczanie pojemników plastikowych.
Będziesz pracować na hali produkcyjnej, gdzie będziesz pracować razem z Swoim zespołem. Masz codzienny kontakt z operatorami, serwisem technicznymi i innymi pracownikami produkcji.

Wymagania dotyczące pracy
Czy widzisz siebie wykonującego powyższe zadania, to szybko sprawdź, czy spełniasz poniższe wymagania:
- Posiadasz wiedzę techniczną i najlepiej doświadczenie w środowisku produkcyjnym;
- Posiadasz kommunikatywną znajomość języka holenderskiego lub angielskiego;
- Jesteś dostępny od zaraz;
- Chcesz pracować elastycznie od poniedziałku do niedzieli na porannych, popołudniowych i nocnych zmianach;
- Posiadasz własne zakwaterowanie w Oosterhout lub okolicach;
- Posiadasz własny transport, aby dostać się na miejsce pracy;
Jeśli jesteś zainteresowany(a) i szukasz nowego wyzwania, możemy zaoferować Ci:
- Stawka godzinowa 17, 69 € brutto za godzinę, w tym dodatek zmianowy w wysokości 28%;
- Stanowisko na pełen etat;
- Umowa tymczasowa z opcją na kontrakt od klienta;
- Możliwość ustalenia własnego grafiku w zależności od Twojej dyspozycyjności;
- Dopłata 50% za nadgodziny;
- Dodatek urlopowy w wysokości 8, 33%.

Myślisz, że jesteś idealnym(ą) kandydatem(ką) i jesteś dostępny(a) od zaraz? To aplikuj już! My skontaktujemy się z Tobą telefonicznie tak szybko, jak to możliwe.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aktualnego CV w j. niderlandzkim bądź niemieckim poprzez poniższy formularz rejestracyjny.
Prosimy o SKOPIOWANIE całego linku do przeglądarki:
startpeople.nl/pl/wakat/produkcja-praca-w-systemie-5-zmianowym-(v2016377)

Powiększ

Informacja z serwisu