Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1090419

Spawacz tig

Oferta pracy w Holandii

Spawacz TIG (RVS)

Opis firmy:
Nowoczesna firma specjalizująca się w obróbce różnych elementów oraz części maszyn ze stali nierdzewnej dla przemysłu spożywczego, farmaceutycznego oraz branży produkcyjnej.

Zakres obowiązków:
• spawanie oraz montaż detali maszyn i urządzeń metodą TIG
(stal nierdzewna, grubość materiału od 1.5 – 15 mm)
• samodzielna praca na podstawie rysunku technicznego

Wymagania:
• kilkuletnie doświadczenie jako spawacz TIG
• umiejętność spawania elementów ze stali nierdzewnej o grubości 1.5 do 15mm
• certyfikaty spawalnicze 141
• umiejętność spawania metodą MIG MAG będzie dodatkowym atutem
• wykonywanie rożnego rodzaju prac ślusarskich
• umiejętność pracy na podstawie rysunku technicznego
• komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
• atrakcyjna i konkurencyjna stawka godzinowa € 17.00 + dodatek wakacyjny
• swiadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia w Holandii m.in. ET
• długoterminowa umowę o pracę z gwarancja godzin pracy
• możliwość przejścia na kontrakt u klienta
• wynagrodzenie zawsze na czas co 4 tygodnie
• stały dostęp do paska wypłat, umów oraz innych dokumentów poprzez aplikacje
• brak stawek wiekowych
• samochód służbowy lub zwrot kosztów podróży
• możliwość zakwaterowania i ubezpieczenia zdrowotnego
• bezpłatny kurs języka holenderskiego

Powiększ

Informacja z serwisu