Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Szwajcaria - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1090263

Monter okien, drzwi, stolarki budowlanej - Szwajcaria

Oferta pracy w Szwajcarii

Na zlecenie szwajcarskiej firmy poszukujemy doświadczonych pracowników na stanowisko: Stolarz - monter stolarki budowlanej.
Monter okien i drzwi - Szwajcaria

Praca w Kantonach: St.Gallen, Zürich, Zug, Basel (Szwajcaria)

Opis stanowiska:
- Montaż okien i drzwi
- Montaż stolarki budowlanej

Wymagania:
- Minimum 3-letnie doświadczenie w pracach montażowych
- Dobra komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- Prawo jazdy kat. B
- Samodzielność, odpowiedzialność oraz motywacja do pracy
- CV w języku polskim lub w języku niemieckim

Oferujemy:
- Wynagrodzenie 34, - CHF/h brutto + 16 CHF/dzień netto Spesen
- Tygodniowe wynagrodzenie płatne na konto
- Szwajcarską umowę o pracę
- Pełny etat
- Pozwolenie o pracę i zakwaterowanie zapewnione (koszt pokrywa pracownik 600-800 CHF/mc)
- Stała opieka polskiego koordynatora przez biuro w Szwajcarii

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV na adres email: bory-personal@gmx.de

Kontakt telefoniczny: 0049160-2163542 pn.-pt. w godz. 08:30-16:00

Informacja z serwisu