Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1090081

Monter części maszyn/Tilburg/Oisterwijk, Holandia 13.80-14.59€/h

Oferta pracy w Holandii

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to polsko-belgijska agencja rekrutacyjna, która już od ponad 14 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Szukasz pracy jako monter części maszyn? Możesz pochwalić się doświadczeniem w pracy na tym stanowisku?
Mamy dla Ciebie pracę w stabilnej, holenderskiej firmie, zajmującej się produkcją wysokiej jakości maszyn i osprzętu: miniładowarek, ładowarek kołowych i teleskopowych na komponentach marki Giant, Kubota i innych.
To pewna i stała praca z możliwością rozwoju na stanowisku:
Monter części maszyn budowlanych
Miejsce pracy: Tilburg / Oisterwijk, Holandia
Zadania:
Jako monter części maszyn będziesz wykonywać wszystkie typowe prace montażowe. Bazując na swojej wiedzy technicznej i umiejętnościach, będziesz odpowiadać za montaż półfabrykatów. Będziesz także lutował części produktów, czytał rysunki i schematy techniczne oraz zgłaszał błędy w procesie produkcyjnym. Ponadto do Twoich obowiązków będzie: montaż silników, skrzynek elektrycznych, filtrów, sprzęgieł, opon.
Wymagania:
-wykształcenie techniczne w zakresie mechaniki, hydrauliki i / lub pneumatyki
-min. rok doświadczenia w zawodzie mechanik maszyn / mechanik samochodowy
-umiejętność pracy na podstawie rysunków i schematów technicznych
-znajomość języka angielskiego i/lub niderlandzkiego pozwalająca na swobodną komunikację
-gotowość do odbycia dnia testowego w firmie.
-samodzielność i dokładność
-prawo jazdy kat. B (dojazd do pracy samochodem służbowym)
Oferujemy:
-Legalne zatrudnienie przez holenderską agencję pracy
-Stawka godzinowa: €13, 80 - €14, 59 plus 13, 3 % dodatku zmianowego za każdą godzinę
-Pracę od pn. do pt. na dwie zmiany (6.00-14.30, 14.00-22.45 - w piątki do 20.00)
-Dodatek urlopowy.
-Sporadycznie, możliwość nadgodzin i pracy w soboty
-Możliwość przejścia na stały kontrakt po roku pracy (decyduje o tym docelowa firma)
-500 € bonusu za polecenie osoby, która przepracuje 3 miesiące
-Opiekę polskich koordynatorów
-Tygodniowy system wynagrodzeń
-Dobre warunki mieszkaniowe(koszt pokoju jednoosobowego 100-110€/tydzień, pokoju dwuosobowego 70-80€/tydzień)
-Ubezpieczenie płatne €28/tydzień
-Zatrudnienie w renomowanej firmie

Dodatkowe informacje:
REKOMENDACJA kandydata - za pośrednictwem tego systemu, możesz polecić nam do pracy swoich znajomych i dzięki temu zarobić 250-500 zł! (więcej szczegółów na naszej stronie internetowej w zakładce „system rekomendacyjny”).
bit.ly/3PtBrcL
Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty: +48 515 233 504, +48 503 028 187

Powiększ

Informacja z serwisu

Ogłoszenie nr 1090081

Kategoria:
Holandia - Dam pracę
Data dodania:
2022-06-22 19:40:28
Ilość wyświetleń:
17
Stawka za godzinę:
13.80

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: link2europe
Państwo: Polska
Województwo: Opolskie
Miasto: Opole
Nr telefonu: +48 77 44 14 502
Nr telefonu: +48 503 028 187

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: info@link2europe.pl

Mobile
 Wersja strony na komórkę:
- Monter części maszyn/Tilburg/Oisterwijk, Holandia 13.80-14.59€/h
 mobile