Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1090047

Opiekunka/opiekun osób starszych/Steinhagen, Niemcy, 15€/h+3€ n

Oferta pracy w Niemczech

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 14 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy.
Dla naszego klienta, niemieckiej agencji pośrednictwa pracy, specjalizującej się w dostarczaniu personelu pomocniczego i opiekunów osób starszych w domach opieki poszukujemy pracowników na stawisko:
Pracownik domu opieki
Miejsce pracy: Steinhagen, Niemcy
Opis stanowiska:
-wsparcie w wykonywaniu codziennych czynności, takich jak spożywanie posiłków, ubieranie się, higiena osobista, przemieszczanie się
-towarzyszenie podopiecznemu podczas spacerów, wyjazdów
Wymagania:
-znajomości języka niemieckiego na poziomie B1
-doświadczenia w pracy z osobą starszą lub niepełnosprawną
-dyspozycyjności
-dobrego stanu zdrowia
Oferujemy:
-legalną pracę w domu opieki w wymiarze 40€/tygodniowo
-niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony
-stawkę 15€brutto/h plus 3 € netto dodatku
-dodatki: +25% za nadgodziny, +50% za pracę w niedzielę, +100% za pracę w święta
-bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę (najczęściej na miejscu lub w pobliżu miejsca pracy – pokój jednoosobowy)
-ubezpieczenie zdrowotne podczas pobytu w Niemczech
-wsparcie naszych koordynatorów w trakcie całego wyjazdu

Dodatkowe informacje:
REKOMENDACJA kandydata - za pośrednictwem tego systemu, możesz polecić nam do pracy swoich znajomych i dzięki temu zarobić 250 - 550zł! (więcej szczegółów na naszej stronie internetowej w zakładce Oferty pracy / Poleć pracownika).

bit.ly/3iE5D5K
Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy: +48 786 865 894 lub +48 572 325 580

Informacja z serwisu