Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Belgia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1090038

Elektromechanik maszyn budowlanych/ Moerbeke-Waas, Belgia, od15.00-22.00

Oferta pracy w Belgii

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 14 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy.
Dla naszego Klienta specjalizującego się w sprzedaży, wynajmie i serwisie sprzętu przeładunkowego i budowlanego, między innymi firm Manitou i Case Construction poszukujemy osób chętnych podjąć pracę na stanowisku:
Elektromechanik maszyn budowlanych
Miejsce pracy: Moerbeke - Waas, Belgia
elektryk
Opis stanowiska:
-ocena stanu technicznego maszyn dla przemysłu, budownictwa (rolniczego) i recyklingu, takich jak ładowarki teleskopowe, ładowarki przegubowe, ładowarki kołowe itp.
-szybkie i skuteczne naprawy awaryjne w zakresie elektryki, automatyki i mechaniki (okablowanie, montaż, demontaż)
-podłączanie skalibrowanych urządzeń testowych i diagnostycznych (test emisji spalin, test kompresji, test hamulcowy, test olejowy, test szczelności, analizator dźwięku, ...)
-dbanie o organizację i porządek na swoim stanowisku pracy
-przestrzeganie przepisów VCA
-praca na zmianie dziennej w godzinach 8-17
Wymagania:
-wykształcenie techniczne na kierunku elektryka, mechanik, automatyka, bądź pokrewne
-doświadczenie na powyższym stanowisku
-umiejętność czytania schematów elektrycznych
-umiejętność identyfikowania i diagnozowania przyczyn zakłóceń i awarii oraz stosowanie szybkich rozwiązań
-bardzo dobra znajomość języka angielskiego
-VCA mile widziane, lub gotowość do podejścia do egzaminu
Oferujemy:
-zatrudnienie na belgijskich warunkach
-stawkę uzależnioną od doświadczenia kandydata w przedziale 15, 00 - 17, 00 €/h młodszy mechanik, 17, 00- 22, 00 €/h starszy mechanik
(wynagrodzenie wypłacane tygodniowo)
-dodatek wakacyjny - w skali przepracowanego roku wyniesie 15, 38 % rocznych zarobków brutto
-premię roczną - w skali przepracowanego roku wyniesie 8, 33 % rocznych zarobków brutto) – pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego
-gwarantowane 40 h pracy tygodniowo
-pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
-opiekę polskiego koordynatora
-możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania - 85 € / 130€ tydzień
-możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego - 8, 33 euro miesięcznie
Dodatkowe informacje:
REKOMENDACJA kandydata - za pośrednictwem tego systemu, możesz polecić nam do pracy swoich znajomych i dzięki temu zarobić 250-500 zł! (więcej szczegółów na naszej stronie internetowej w zakładce Oferty pracy / Poleć pracownika).
Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy: +48 786865894, +48 572325580
bit.ly/3rV4Ges

Powiększ

Informacja z serwisu