Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Belgia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1090035

Operator maszyn (podłoża ogrodnicze)/Gent, Belgia od 15.11 €/h

Oferta pracy w Belgii

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 14 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy.
Dla naszego Klienta będącego dostawcą podłoży uprawowych, polepszaczy gleby do uprawy roślin ozdobnych, warzyw i owoców oraz do budowy zieleni miejskiej poszukujemy osób chętnych podjąć pracę na stanowisku:
operator maszyn (podłoża ogrodnicze)
Miejsce pracy: Gent, Belgia
zatrudnienie długoterminowe
Opis stanowiska:
-ustawianie oraz regulowanie maszyn i urządzeń (prędkość, wymiary folii, konfiguracja linii)
-nadzorowanie pracy maszyny, linii pakującej, urządzeń sterujących oraz wprowadzanie korekt w przypadku wystąpienia odchyleń
-zaopatrzenie stanowiska pracy w materiały, produkty oraz sprawdzenie ich dostawa
-kontrola opakowań produktu (wodoszczelność, waga, temperatura)
-śledzenie procesu produkcji, pakowania oraz regularnie kontrolowanie produktów końcowych
-dbałość o czystość sprzętu (maszyny do napełniania, pakowania w worki, etykietowania) oraz materiału
-dobra organizacja pracy własnej przy stanowisku
-godziny pracy:
wysoki sezon: styczeń-czerwiec: 1 zmiana 5.00-14.00, 2 zmiana 14.00-23.00
niski sezon: lipiec-grudzień: 1 zmiana 6.00-14.00, 2 zmiana 14.00-22.00
-jest możliwość pracy w soboty
Wymagania:
-preferowane wykształcenie średnie techniczne
-preferowane doświadczenie na podobnym stanowisku jako operator maszyn
-komunikatywna znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
-gotowość do pracy fizycznej
-gotowość do praca w zapylonym środowisku
-gotowość do pomocy przy innych stanowiskach pracy lub w innych działach
-prawo jazdy kat. B. oraz własny samochód - mile widziane
Oferujemy:
-zatrudnienie na belgijskich warunkach
-stawkę: 15, 11 € brutto/h (wynagrodzenie wypłacane tygodniowo)
-dodatki zmianowe: +10% za pracę na 1 i 2 zmianie,
-bon żywnościowy w wysokości 7, 00 € / dzień pracy (1, 09 € - wkład własny pracownika)
-dodatek wakacyjny - w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 4400 € brutto (15, 38 % rocznych zarobków brutto)
-premię roczną - w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 2300 € brutto (8, 33 % rocznych zarobków brutto) – pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego
-gwarantowane 44 h pracy tygodniowo w wysokim sezonie (marzec-czerwiec)
-pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
-opiekę polskiego koordynatora
-możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania - 85 €/tydzień (pokój 2-osobowy), 130€/tydzień (pokój 1-osobowy)
-możliwość skorzystania w firmowego samochodu - 10€/dziennie
-możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego - 8, 35 euro miesięcznie
-płatne święta
-pomoc w uzyskaniu belgijskiego zasiłku rodzinnego

Dodatkowe informacje:
REKOMENDACJA kandydata - za pośrednictwem tego systemu, możesz polecić nam do pracy swoich znajomych i dzięki temu zarobić 250-500 zł! (więcej szczegółów na naszej stronie internetowej w zakładce Oferty pracy / Poleć pracownika).
bit.ly/37Kc4CB
Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy: +48 786 865 894, +48 572 325 580

Powiększ

Informacja z serwisu

Ogłoszenie nr 1090035

Kategoria:
Belgia - Dam pracę
Data dodania:
2022-06-22 19:03:18
Ilość wyświetleń:
17
Stawka za godzinę:
15.11

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: link2europe
Państwo: Polska
Województwo: Opolskie
Miasto: Opole
Nr telefonu: +48 77 44 14 502
Nr telefonu: +48 503 028 187

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: info@link2europe.pl

Mobile
 Wersja strony na komórkę:
- Operator maszyn (podłoża ogrodnicze)/Gent, Belgia od 15.11 €/h
 mobile