Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Belgia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1090032

Operator suwnicy bramowej/Weert, Holandia od 430-450€ netto/tydzień

Oferta pracy w Belgii

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to polsko-belgijska agencja rekrutacyjna, która już od ponad 14 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą Dzięki indywidualnemu podejściu do kandydatów oraz osobistemu zaangażowaniu, nasz zespół może dokładnie spełniać wymagania pracowników i pracodawców.
Dla naszego Klienta - firmy, która jest wiodącym specjalistą w zakresie odwadniania i uzdatniania wody- poszukujemy osób chętnych podjąć pracę na stanowisku:
Operator suwnicy bramowej
Miejsce pracy: Weert, Holandia
Opis stanowiska:
-obsługa suwnicy bramowej za pomocą pulpitu sterowniczego
-załadunek i rozładunek wyrobów betonowych
-zabezpieczanie i konserwacja maszyn i urządzeń
Wymagania:
-doświadczenia w pracy jako suwnicowy
-znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
-umiejętność samodzielnej pracy
-prawo jazdy kat. B - mile widziane
Oferujemy:
-zatrudnienie długoterminowe na holenderskich warunkach
-stawkę 430 - 450 € netto/tydzień (stawka podana po potrąceniu opłat za zakwaterowanie i ubezpieczenie)
-gwarantowane 40 - 43 h pracy tygodniowo (nadgodziny - możliwe)
-pokoje jednoosobowe
-krótki czas rekrutacji

bit.ly/3MwVNzd
Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy: +48 786 865 894, 515 233 504

Powiększ

Informacja z serwisu