Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1090015

Praca na magazynie MediaMarkt

Oferta pracy w Holandii

Praca na magazynie MediaMarkt od zaraz

O funkcji
Firma ID Logistics to magazyn ze sprzętem Media Markt znajdujący się w Etten-Leur koło miejscowości Breda.
Start People poszukuje anglojęzycznych pracowników, którzy chcieliby pracować w branży magazynowej.

Poniżej zadania, których możesz oczekiwać na tym stanowisku:
- Kompletowanie zamówień za pomocą EPT;
- Przygotowywanie zamówień do wysyłki do klientów;
- Etykietowanie zamówień;
- Kontrola zamówień.

O firmie
ID Logistics to duża międzynarodowa firma z biurami w Europie, Ameryce, Azji i Afryce. W Holandii ID Logistics znajduje się w Etten-Leur, Tilburgu, Den Bosch i Amsterdamie. ID Logistics odpowiada za dystrybucję i serwis logistyczny dla klientów, takich jak: Media Markt, Sony, Makro, Nespresso, Vakantieveilingen i wiele innych

Wymagania dotyczące pracy
- znajomości języka angielskiego,
- własne zakwaterowanie w okolicy Etten-Leur oraz własny transportu do pracy,
- dyspozycyjności na cały etat,

Co oferujemy
- stawka brutto 11, 30€ na godzinę oraz dodatki zmianowe po godzinie 18.00 w wysokości 20%,
- miła atmosfera w firmie, gdzie koleżeńskość i współpraca są bardzo ważne,
- zwrot kosztów dojazdu dla osób mieszkających minimum 10 km od zakładu (maksymalnie 6, 42 €),
- praca jest na cały etat i długi okres (fulltime),
- 25 dni urlopowych rocznie i 8, 33% wynagrodzenia urlopowego,

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aktualnego CV w j. niderlandzkim bądź niemieckim poprzez poniższy formularz rejestracyjny.
Prosimy o SKOPIOWANIE całego linku do przeglądarki:
startpeople.nl/pl/wakat/praca-na-magazynie-mediamarkt-od-zaraz-(v2006351)

Powiększ

Informacja z serwisu