Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1089677

ROZŁADUNEK STATKÓW Z PASZA DLA WIERZĄT PLUS PRACE PORZĄDKOWE / STAWKA ̈́

Oferta pracy w Holandii

ROZŁADUNEK STATKÓW Z PASZA DLA WIERZĄT PLUS PRACE PORZĄDKOWE / STAWKA €12, 75 / POEDEROIJEN
Obecnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:
ROZŁADUNEK STATKÓW Z PASZA DLA WIERZĄT PLUS PRACE PORZĄDKOWE
Miejsce pracy: Poederoijen
Czas trwania oferty: praca stała na dłuższy okres
Opis oferty i główne obowiązki:
Praca polega na rozładowywaniu statków z pasza dla zwierząt oraz różnych pracach dorywczych takich jak sprzątanie. Zmiana zasadniczo dzienna od 7:30 do 16:30 możliwe są nadgodziny. Jest to związane z rozładowywaniem statków i wahaniami czasu rozładunku, więc mile widziane byłoby elastyczne podejście.
Oferujemy:
Stawkę podstawową €12, 75 brutto/h
Bezpłatny transport do pracy lub zwrot kosztów dojazdu z prywatnego zakwaterowania powyżej 10 km
Cotygodniowe wypłaty
Ubezpieczenie zdrowotne w cenie €29, 12 tygodniowo
Zakwaterowanie firmowe w cenie €95 tygodniowo
Możliwość rozpoczęcia kursu języka holenderskiego
Wymagania:
Prawo jazdy
Znajomość języka angielskiego lub holenderskiego
Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
Certyfikat na wózki widłowe mile widziane
Zainteresowała Cię ta oferta? Wyślij swoje aktualne c.v. na msikora@abmiddennederland.nl z dopiskiem „rozładunek statków ” lub skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +31 634 385 407
Zachęcamy do śledzenia nas na Facebook: AB Midden Nederland PL
O nas:
AB Midden Nederland jest agencją pośrednictwa pracy, która już ponad 50 lat zatrudnia pracowników tymczasowych. Oferujemy pracę w takich sektorach jak logistyka, produkcja, ogrodnictwo, oraz oferty dla specjalistów.
NIE CZEKAJ I JUŻ DZIŚ ZGŁOŚ SIĘ DO AB MIDDEN NEDERLAND!

Informacja z serwisu

Ogłoszenie nr 1089677

Kategoria:
Holandia - Dam pracę
Data dodania:
2022-06-21 14:04:53
Ilość wyświetleń:
19
Stawka za godzinę:
12.75

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: ABMN
Państwo: Netherlands
Miasto: Poederoijen
Nr telefonu: 030 229 2252
Nr telefonu: +31 634 385 407

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: msikora@abmiddennederland.nl

Mobile
 Wersja strony na komórkę:
- ROZŁADUNEK STATKÓW Z PASZA DLA WIERZĄT PLUS PRACE PORZĄDKOWE / STAWKA ̈́
 mobile