Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Belgia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1089642

Pracownik kontroli jakości/ Meulebeke, Belgia od 13.50 €/h

Oferta pracy w Belgii

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 14 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy.
Dla naszego Klienta - największego w Europie producenta lnu i tkanin lnianych do celów przemysłowych poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:
Pracownik kontroli jakości
Miejsce pracy: Meulebeke, Belgia
Opis stanowiska:
-kontrola jakości tkanin w podbijarce, walcowni, rolkowni
-sprawdzenie błędów w tkaninach oraz ich korygowanie przez system
-postępowanie zgodnie z planem jakości i instrukcją
-praca w systemie dwuzmianowym lub na stałej zmianie nocnej
Wymagania:
-doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (dot. ostatnich lat zatrudnienia)
-znajomość j. angielskiego lub francuskiego
-prawo jazdy kat.B - mile widziane
-zdolności manualne (praca z igłą i nitką)
-dokładność i precyzyjność
Oferujemy:
-zatrudnienie na belgijskich warunkach
-stawkę: 13.50 € brutto/h (wynagrodzenie wypłacane tygodniowo)
-dodatki zmianowe: +7% za pracę na 1 i 2 zmianie, +15, 85% za pracę na zmianie nocnej
-bon żywnościowy w wysokości 5, 20 € / dzień pracy
-dodatek wakacyjny - w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 4150 € brutto (15, 38 % rocznych zarobków brutto)
-premię roczną - w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 2250 € brutto (8, 33 % rocznych zarobków brutto) – pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego
-gwarantowane 40 h pracy tygodniowo
-opiekę polskiego koordynatora
-możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania - pokój 2-os. 85 € / tydzień, pokój 1-os. 130€/ tydzień
-możliwość skorzystania z firmowego samochodu 10€/ dzień
-możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego - 7, 50 € miesięcznie
Dodatkowe informacje:
REKOMENDACJA kandydata - za pośrednictwem tego systemu, możesz polecić nam do pracy swoich znajomych i dzięki temu zarobić 250-500 zł! (więcej szczegółów na naszej stronie internetowej w zakładce Oferty pracy / Poleć pracownika).
bit.ly/3xZ1l1g
Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy: +48 503 028 187, +48 572 325 580

Powiększ

Informacja z serwisu

Ogłoszenie nr 1089642

Kategoria:
Belgia - Dam pracę
Data dodania:
2022-06-21 13:23:35
Ilość wyświetleń:
27
Stawka za godzinę:
13.50

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: link2europe
Państwo: Polska
Województwo: Opolskie
Miasto: Opole
Nr telefonu: +48 77 44 14 502
Nr telefonu: +48 503 028 187

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: info@link2europe.pl

Mobile
 Wersja strony na komórkę:
- Pracownik kontroli jakości/ Meulebeke, Belgia od 13.50 €/h
 mobile