Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Belgia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1089626

Szwacz / szwaczka / Belgia, Belgia, 12.46€/h

Oferta pracy w Belgii

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to polsko-belgijska agencja rekrutacyjna, która już od ponad 14 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie w Belgii. Dzięki indywidualnemu podejściu do kandydatów oraz osobistemu zaangażowaniu, nasz zespół może dokładnie spełniać wymagania pracowników i pracodawców. Nasze doświadczenie i liczba zrealizowanych projektów, gwarantują jakość świadczonych usług.
Dla naszego Klienta - firmy produkującej materace, poduszki oraz narzuty na łóżka, poszukujemy osób chętnych podjąć stałą pracę w Belgii na stanowisku:
Szwaczka / szwacz
Opis stanowiska:
-praca na przemysłowych maszynach do szycia.
-szycie pokrowców na materace.
-praca w pozycji stojącej.
Wymagania:
-wykształcenie min. zawodowe.
-doświadczenie w pracy przy szyciu ciężkich materiałów na przemysłowych maszynach.
-doświadczenie w pracy przy szyciu materacy na przemysłowych maszynach do szycia (maszyny typu durkopp, pfaff).
-mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
-samodzielność.
-znajomość języka angielskiego na poziomie minimum podstawowym.
-chęć podjęcia pracy na dłuższy okres czasu.
Oferujemy:
-legalne zatrudnienie na umowie belgijskiej.
-przyuczenie do wykonywanej pracy.
-zazwyczaj, 39 godzin pracy tygodniowo.
-wynagrodzenie w wysokości 12, 46€ brutto/h
-dodatki zmianowe w wysokości 6%
-dodatek wakacyjny- w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 3527 € brutto (15, 38 % rocznych zarobków brutto).
-premię roczną- w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 1910 € brutto ( 8, 33 % rocznych zarobków brutto) - pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego.
-bony żywnościowe 5, 20€ brutto / dzień pracy.
-możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania: 85€/130€ tydzień.
-pomoc w zorganizowaniu dodatkowego ubezpieczenia (opcjonalne) 8, 33€/miesiąc

Informacje dodatkowe:
REKOMENDACJA kandydata - za pośrednictwem tego systemu, możesz polecić nam do pracy swoich znajomych i dzięki temu zarobić 250-500 zł! (więcej szczegółów na naszej stronie internetowej w zakładce „system rekomendacyjny”).

bit.ly/3LBHMQH
Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy: +48 572 325 580

Powiększ

Informacja z serwisu