Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Belgia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1089589

Elektromechanik maszyn/Belgia(wynagrodzenie do ustalenia)

Oferta pracy w Belgii

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to polsko-belgijska agencja rekrutacyjna, która już od ponad 14 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie w Belgii. Dzięki indywidualnemu podejściu do kandydatów oraz osobistemu zaangażowaniu, nasz zespół może dokładnie spełniać wymagania pracowników i pracodawców. Nasze doświadczenie i liczba zrealizowanych projektów, gwarantują jakość świadczonych usług.
Dla naszego belgijskiego klienta - firmy zajmującej się produkcją wielkogabarytowych maszyn sprzątających, poszukujemy pracownika na stanowisko:
Elektromechanik maszyn (delegacja kraje UE, Azja)
Miejsce pracy: Belgia
Opis stanowiska:
-uczestnictwo w produkcji i przy wprowadzeniu na rynek europejski i azjatycki maszyn polerujących podłogi
-montaż i uruchomianie maszyn na terenie zakładu klienta zagranicznego (delegacje)
-naprawa ewentualnych usterek elektrycznych i mechanicznych
-rejestrowanie przeprowadzonych napraw w formie pisemnej lub elektronicznej zgodnie z procedurami firmy
-prowadzenie prac prewencyjnych, konserwacyjnych, jak i naprawczych u klientów firmy
Wymagania:
-wykształcenie wyższe inżynierskie lub średnie techniczne/zawodowe (elektryk, elektromechanik, automatyk)
-wiedza z zakresu systemów sterowania (automatyki), pneumatyki i mechaniki maszyn
-co najmniej roczne doświadczenie na stanowisku elektromechanika
-płynna znajomość języka angielskiego
-znajomość schematów elektrycznych
-umiejętność czytania rysunku technicznego
-udzielanie pomocy technicznej klientom w zakresie obsługi i napraw maszyn polerujących
-gotowość do podróży służbowych (kraje UE, Azja)
Oferujemy:
-umowę na warunkach belgijskich
-gruntowne szkolenie od podstaw, nauka maszyny u jej producenta
-możliwość rozwoju, ciekawych podroży służbowych
-wynagrodzenie do ustalenia
-zatrudnienie długoterminowe
-dodatkowo:
-bon żywnościowy
-dodatek wakacyjny brutto (15, 38 % rocznych zarobków brutto).
-premię roczną- (8, 33 % rocznych zarobków brutto) - pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego
-możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania: od 85€ /130€ tydzień
-pomoc w zorganizowaniu dodatkowego ubezpieczenia (opcjonalne)
-opiekę polskojęzycznego koordynatora
bit.ly/3N4XDc4
Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy: + 48 786 865 894, +48 572 325 580

Powiększ

Informacja z serwisu