Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1089582

Monter płyt kartonowo-gipsowych/ Arnhem, Holandia, 530-550€ tydzień n

Oferta pracy w Holandii

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 13 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy.
Dla naszego Klienta - firmy realizującej projekty budowlano-konstrukcyjne dla szpitali, szkół, uniwersytetów w ramach kilku regionów Holandii - poszukujemy osób chętnych podjąć pracę na stanowisku:
Monter płyt kartonowo-gipsowych
Miejsca pracy: Arnhem
Opis stanowiska:
-montaż płyt kartonowo-gipsowych - profile, wełna, płyta KG.
-obsługa narzędzi: wiertarki, piły, wkrętarki itp.
-w razie potrzeby wycinanie otworów wentylacyjnych, hydraulicznych używając odpowiednich narzędzi.
-praca w grupach 2-4 osobowych.
-docinanie list dekoracyjnych
-stolarka wykończeniowa
Wymagania:
-min. 1 rok doświadczenia w pracy na stanowisku monter płyt GK.
-umiejętność posługiwania się narzędziami: wiertarka, szlifierka, piły do metalu
-komunikatywna znajomość języka angielskiego
-umiejętność pracy w grupie
-własne narzędzia - mile widziane
-doświadczenie przy montażu sufitów podwieszanych – mile widziane.
-prawo jazdy kat. B, mile widziane.
-własny samochód - mile widziany.
-certyfikat VCA – mile widziany.
Oferujemy:
-zatrudnienie na umowę o pracę lub na własnej działalności gospodarczej
-wynagrodzenie od 530€ - 550 €/ tydzień netto w zależności od doświadczenia
-gwarantowane 40 godz. pracy w tygodniu
-zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę
-ubezpieczenie - opłacone przez pracodawcę
-wypłata "kilometrówki" z tytułu dojazdu do pracy - 0, 19€/km

bit.ly/3DRXILQ
Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy:+48 786 865 894; +48 515 233 504

Powiększ

Informacja z serwisu

Ogłoszenie nr 1089582

Kategoria:
Holandia - Dam pracę
Data dodania:
2022-06-21 13:15:34
Ilość wyświetleń:
19
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: link2europe
Państwo: Polska
Województwo: Opolskie
Miasto: Opole
Nr telefonu: +48 77 44 14 502
Nr telefonu: +48 503 028 187

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: info@link2europe.pl

Mobile
 Wersja strony na komórkę:
- Monter płyt kartonowo-gipsowych/ Arnhem, Holandia, 530-550€ tydzień n
 mobile