Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Belgia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1089579

Kierowca C+E (Ruchoma podłoga)/Gent, Belgia, 12.16€/h + dostępność 12

Oferta pracy w Belgii

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to polsko-belgijska agencja rekrutacyjna, która już od ponad 14 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie w Belgii.
Dla naszego Klienta będącego dostawcą podłoży uprawowych, polepszaczy gleby do uprawy roślin ozdobnych, warzyw i owoców oraz do budowy zieleni miejskiej poszukujemy osób chętnych podjąć pracę na stanowisku:
Kierowca C+E
Ruchoma podłoga
Miejsce pracy: Gent, Belgia
Opis stanowiska:
-praca jako kierowca kat. C+E, auto ciężarowe + przyczepa z ruchomą podłogą
-transport produktów luzem z Gandawy-Zeehaven głównie w Belgii
-załadunek i rozładunek jest wykonywany przez pracowników magazynu
-praca 50 godzin tygodniowo
-poza sezonem (sierpień-grudzień) organizowane są również sporadyczne wyjazdy do Francji (z możliwością noclegu)
-dbanie o powierzony sprzęt
-stały kontakt i raportowanie kierownikowi ds. transportu
Wymagania:
-wieloletnie doświadczenie jako kierowca C+E
-prawo jazdy kat C+E wraz z kodem 95
-komunikatywna znajomość języka angielskiego
-certyfikat VCA będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
-zatrudnienie na belgijskich warunkach
-stawkę: 12, 16 € brutto/h + dostępność 12, 04 €/h (wynagrodzenie wypłacane tygodniowo)
-nadgodziny płatne 150%
-dodatek wakacyjny - w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 4200 € brutto (15, 38 % rocznych zarobków brutto)
-premię roczną - w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 2100 € brutto (8, 33 % rocznych zarobków brutto) – pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego
-gwarantowane 39 h pracy tygodniowo
-możliwość nadgodzin 50 h
-pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
-opiekę polskiego koordynatora
-możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania - 85 € / 130€ tydzień
-możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego - 8, 35 € miesięcznie

Dodatkowe informacje:
REKOMENDACJA kandydata - za pośrednictwem tego systemu, możesz polecić nam do pracy swoich znajomych i dzięki temu zarobić 250-500 zł! (więcej szczegółów na naszej stronie internetowej w zakładce Oferty pracy / Poleć pracownika).

bit.ly/3si01mU
Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy: +48 690 630 543

Powiększ

Informacja z serwisu