Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1089508

Pracownik magazynowy z EPT / praca w Holandii od zaraz!

Oferta pracy w Holandii

Agencja zatrudnienia KBTI Poland (cert. 9154) dla holenderskiego klienta poszukuje pracowników magazynowych z uprawnieniami na wózki EPT.
Obowiązki
- odbiór towarów
- kompletowanie zamówień
- kontrola jakości
- przygotowywanie zamówień do wysyłki
Wymagania
- znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym (min. B1)
- doświadczenie w pracy ze skanerem ręcznym
- doświadczenie w logistyce
- umiejętność podejmowania szybkich decyzji
- certyfikat na wózki typu EPT
Oferujemy
- stawkę €11, 38 brutto/h
- zakwaterowanie i transport do pracy
- ubezpieczenie
- holenderską umowę.
Więcej informacji: +48 570 935 868
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres mailowy rekrutacja[małpa]kbti.pl w temacie wpisując "Orderpicker z EPT – Son en Breugel" . Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Informacja z serwisu