Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1089440

Pracownik produkcji metaal

Oferta pracy w Holandii

O funkcji
Masz dobre oko do detali? Szukasz nowych wyzwań? Chciałbyś pracować w fajnej atmosferze? Jeśli tak, to być moze poszukujemy właśnie Ciebie. Dla naszego klienta – firmy MGG w Tegelen (region Venlo) poszukujemy pracowników produkcji, którzy chcieliby wesprzeć nasz Finishing Department.

Poniżej zadania, których możesz oczekiwać na tym stanowisku:
- Obróbka odlewów poprzez szlifowanie, piłowanie, dostrzeganie błędów technicznych i ich korygowanie;
- Wstawianie produktów do robotów automatycznych i wyrównywanie odlewów;
- Testowanie końcowych produktów pod kątem wycieków;
- Ze względu na specyfikę obowiazków dokładność w ich wykonywaniu jest bardzo istotna.

Wymagania dotyczące pracy
- Dostępność w pełnym wymiarze godzin i mozliwość pracy na 3 zmiany (zmiana poranna od 06:00 do 14:00, zmiana popołudniowa od 14:00 do 22:00, zmiana nocna od 22:00 do 06:00);
- Możliwość wykonywania pracy wymagającej fizycznie;
- Własny środek transportu;
- Dobra znajomość języka holenderskiego, niemieckiego lub angielskiego;
- Dbałość o szczegóły;
- Wiedza techniczna.
Jeśli rozpoznajesz siebie w powyższych wymaganiach to jesteś kandydatem, którego szukamy!

O firmie
Od momentu powstania w 1945 roku firma MGG jest liderem w branży odlewnictwa aluminium. MGG ma reputację firmy oferującej nieustanne innowacje w branży motoryzacyjnej i innych branżach. Dzięki naszemu dużemu zaangażowaniu i rozległej wiedzy w zakresie technologii odlewania aluminium (w tym odlewania piaskowego, LPSC) oraz obróbki i montażu, oferujemy naszym klientom najlepsze, innowacyjne i efektywne kosztowo rozwiązania.
MGG stosuje w pełni zintegrowane podejście, dzięki czemu możemy dostarczać produkty „gotowe do montażu”, które spełniają wysokie wymagania naszych klientów
Klienci decydują się na uproszczenie swoich procesów logistycznych poprzez nawiązanie ograniczonej liczby partnerstw z kluczowymi dostawcami, którzy koordynują i realizują dużą część działań. Już wiele lat temu MGG zakwalifikowało się do tej roli. Zakres działalności obejmuje zarówno współprojektowanie, jak i montaż odlewanych i obrabianych wyrobów aluminiowych z elementami mechatronicznymi, takimi jak wiązki przewodów i złożona elektronika.

Co oferujemy
- Obszerne zwiedzanie firmy, przed rozpoczęciem pracy i rozmowa z liderem zespołu
- Umowa o pracę na pełen etat;
- Stawka podstawowa to € 13, 07, która wraz z dodatkiem zmianowym i ADV wynosi € 16, 31 za każdą godzinę pracy;
- Dodatek za dojazd w kwocie € 0, 19za kilometr;
- Umowa na czas określony z możliwoscia zawarcia umowy na czas nieokreślony;
- Naliczanie emerytury po 8 tygodniach pracy;
- Możliwości kariery w firmie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV poprzez poniższy formularz rejestracyjny.
Prosimy o SKOPIOWANIE całego linku do przeglądarki:
startpeople.nl/pl/wakat/pracownik-productie-fd-(v2008686)

Powiększ

Informacja z serwisu