Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1088887

Operator wózka widłowego (m/w/d) - od zaraz

Oferta pracy w Niemczech

Witam,
dla naszego klienta w 59368 Werne poszukujemy pracowników (m/w/d) z uprawnieniami na wózki widłowe.
Wolne stanowiska pracy od 20.06.2022 r.
Opis stanowiska pracy:
– Operowanie wózkiem widłowym
– Prace pomocnicze w przebiegu procesu recyklingu (plastikowe komponenty)
Oferujemy:
– Stawka 12, 50€ brutto/h + dodatki taryfowe
– Realna możliwość wypracowania nadgodzin
– Praca dwuzmianowa (od poniedziałku do piątku oraz min. 1 sobota/mies.)
– Niemiecka umowa o pracę w ramach pośrednictwa pracy
– Możliwość przejścia na umowę bezpośrednią oraz długofalowego, stabilnego zatrudnienia
– Zakwaterowanie (płatne) zorganizowane przez pracodawcę (Bergkamen)
– Możliwość uzyskania zaliczki już po tygodniu pracy
– Pomoc polskojęzycznego dysponenta w sprawach organizacyjnych
Wymagania:
– Status osoby niekaranej
– Uprawnienia na wózki widłowe.

Jesteś zainteresowany?
cv@lippe-services.de
tel.: 0049 2306 2040719
0049 2306 2040718

Powiększ

Informacja z serwisu