Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1088782

Praca przy produkcji plastikowych baniaków

Oferta pracy w Holandii

Start People poszukuje pracowników do produkcji plastikowych pojemników/kanistrów w miejscowości Oosterhout w firmie Mauser.

Opis stanowiska;
Pracując na stanowisku pracownika produkcji będziesz zajmować się głównie;
- montaż stalowych palet oraz ram/klatek
- kontrola jakości, dowóz i usuwanie materiałów produkcyjnych
- usuwanie awarii
- utrzymywanie stanowiska w czystości

Zmiany są w godzinach: 07.00-15.00 / 15.00-23.00 / 23.00-07.00

O firmie
Mauser Benelux BV jest jednym z największych europejskich producentów pojemników z tworzyw sztucznych. Mauser wytwarza puszki, beczki i inne pojemniki, które powstają w procesie ekstruzji z rozdmuchem. Pojemniki wykorzystywane są w przemyśle chemicznym m.in. do przechowywania kwasów, pestycydów rolniczych oraz surowców do przemysłu gumowego i tworzyw sztucznych.

Wymagania:
- własne zakwaterowanie w okolicach Oosterhout oraz własny transport do pracy,
- dobra znajomość języka holenderskiego bądź angielskiego,
- dyspozycyjność do pracy fizycznej w szybkim tempie,
- dokładność oraz dbałość o jakość finalnego produktu.
- dobra znajomość j. angielskiego bądz niderlandzkiego
- 2-letnie doświadczenie w środowisku produkcyjnym
- masz wiedzę techniczną;
- dyspozycyjność fulltime na 5 zmian oraz w każdy dzień tygodnia (również w weekendy), co oznacza, że pracujesz 6 dni w tygodniu w systemie: 2 dni na rano, 2 dni na popołudnie i 2 dni na noc, po czym masz 4 dni wolnego)

Oferujemy:
- stawka godzinowa brutto 17, 69 €,
- (częściowy) zwrot kosztów podróży od 10km,
- 8, 33% dodatku wakacyjnego,
- 25 dni urlopowych na pełnym etacie,
- terminowe wypłaty na konto (tygodniowo lub miesięcznie),
- praca na długi okres czasu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV poprzez poniższy formularz rejestracyjny.
Prosimy o SKOPIOWANIE całego linku do przeglądarki:
startpeople.nl/pl/wakat/pracownik-productie-mauser-(v2010740)

#Oosterhout #Breda #Tilburg #Rijen #Dongen #productie #inpakken #verpakken #productiemedewerker #plastic #vaten #fulltime #vast_dienstverband #operator #ploegendienst #kunststof #weekend #productie

Powiększ

Informacja z serwisu