Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Belgia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1088767

Pracownik produkcji -jajek (praca na 3 zmiany)/Weert od zaraz, od 11, 50 &#

Oferta pracy w Belgii

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 13 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy.
Dla naszego Klienta - holenderskiej Agencji Pracy, poszukujemy chętnych na
Stanowisko:
pracownik produkcji -jajek
Miejsce pracy: Weert, Holandia
Opis stanowiska:
-praca przy sortowaniu, oraz kontroli jakości jajek
-pakowanie do kartonów,
-układanie wytłaczanek na taśmie
-obsługa maszyn
Wymagania:
-dostępność do OD ZARAZ
-umiejętność pracy w zespole
-wytrzymałość fizyczna
-motywacja i chęć do pracy
-własny samochód będzie dodatkowym atutem
-mile widziana znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
-stabilne zatrudnienie w oparciu o holenderską umowę o pracę
-stawkę od 11, 50 €/h brutto,
-plus pieniądze wakacyjne i urlopowe
-praca w systemie 2 zmianowym
-możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania (mile widziane własne mieszkanie i transport)
Dodatkowe informacje:
Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy: 0048 503 028 187, 0048 786 865 894,

Powiększ

Informacja z serwisu