Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Belgia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1088757

Pracownik produkcji - metalurgia/Dendermonde, Belgia, od 14, 68 €/h

Oferta pracy w Belgii

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 14 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy.
Dla naszego Klienta - firmy z branży metalurgicznej, zajmującej się produkcją drutu zbrojeniowego - poszukujemy osób chętnych podjąć pracę na stanowisku:
Pracownik produkcji - metalurgia
Miejsce pracy: Dendermonde, Belgia
Praca od zaraz z możliwością pracy na stałe i do przyuczenia
Opis stanowiska:
-obsługa maszyn do produkcji drutu zbrojeniowego.
-wprowadzanie korekt na pulpicie.
-zakładanie zacisków na wiązce zbrojeń.
-obsługa suwnicy (możliwość przyuczenia).
-utrzymywanie porządku w miejscu pracy.
-ścisłe przestrzeganie zasad bezpieczeństwa (przed rozpoczęciem pracy Pracodawca gwarantuje gruntowne przeszkolenie, a także zapewnia okulary ochronne podczas pracy).
-praca na hali.
Wymagania:
-podstawowa znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego (pozwalająca na przekazanie prostych komunikatów i zrozumienie poleceń).
-chęć do nauki i rozwoju
-ścisłe przestrzeganie przepisów BHP.
-mile widziane doświadczenie lub uprawnienia do obsługi suwnic.
Oferujemy:
-zatrudnienie na belgijskich warunkach, gwarantowane 38 h pracy tygodniowo (sporadycznie, możliwość nadgodzin - płatne 150%).
-stawkę: 13, 35 € brutto/h (wynagrodzenie wypłacane tygodniowo).

-dodatki zmianowe: praca 1, 2 zmiana 14, 68 €/h (10% dodatku); zmiana nocna 16, 01€/h (20% dodatku)

-bon żywnościowy: 5, 17€/h dzień w pracy (przyznawany po przepracowanych 6-ciu miesiącach; wkład własny pracownika 1, 09€).
-dodatek wakacyjny - w skali przepracowanego roku ok. 4200 € brutto (15, 38 % rocznych zarobków brutto).
-premię roczną - w skali przepracowanego roku ok. 2275 € brutto ( 8, 33 % rocznych zarobków brutto) - pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego.
-możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania - 85 €/tydzień (pokój 2-osobowy), 130€/tydzień (pokój 1-osobowy).
-możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego - 8, 33 euro miesięcznie.
-termin wyjazdu ustalany indywidualnie z kandydatem!

Dodatkowe informacje:
REKOMENDACJA kandydata - za pośrednictwem tego systemu, możesz polecić nam do pracy swoich znajomych i dzięki temu zarobić 250-500 zł! (więcej szczegółów na naszej stronie internetowej w zakładce Oferty pracy / Poleć pracownika).
bit.ly/3MXum23

Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy: +48 503 028 187, +48 786 865 894

Powiększ

Informacja z serwisu