Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1088753

Orderpicker ID Logistics magazijnmedewerker

Oferta pracy w Holandii

Co będziesz robić
Szukasz pracy logistycznej w pełnym wymiarze godzin w Tilburgu? Chcesz pracować na 2 zmiany? Wynagrodzenie początkowe 11, 30 €, a wraz z dodatkiem 14, 13 €! Brzmi dobrze? Więc czytaj dalej!

Jako pracownik logistyki masz różne zadania, takie jak:
- Kompletacja zamówień;
- Przetwarzanie zwrotów;
- Sortowanie produktów;
- Pakowanie zamówień i przygotowanie ich do wysyłki.

Na każdym dziale pracuje się w różnych godzinach pracy. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej wspólnie sprawdzimy, który oddział najbardziej Ci odpowiada.

O firmie
ID Logistics jest dostawcą usług logistycznych w różnych branżach. Jest to duża organizacja z 7 lokalizacjami w Holandii i Belgii. Rozpoczynając pracę w ID Logistics,
W Holandii ID Logistics znajduje się w Etten-Leur, Tilburgu, Den Bosch i Amsterdamie. ID Logistics odpowiada za dystrybucję i serwis logistyczny dla klientów, takich jak: Media Markt, Sony, Makro, Sodastream, Nespresso, Vakantieveilingen i wiele innych.

Wymagania dotyczące pracy
- Jesteś idealnym kandydatem, jeśli:
- Jesteś dostępny(a) w pełnym wymiarze godzin;
- Mieszkasz w Tilburgu lub okolicach i masz własny transport do pracy;
- Posiadanie certyfikatu EPT, certyfikatu na wózek widłowy lub wózek wysokiego składowania to plus;

Co oferujemy?
- stawka brutto w wysokości 11, 30 €;
- dodatki zmianowe po godzinie 18.00 w wysokości 20%,
- zwrot kosztów dojazdu dla osób mieszkających minimum 10 km od zakładu (maksymalnie 6, 42 €);
- możliwość otrzymania umowy bezpośrednio od ID Logistics;
- praca jest na cały etat i długi okres (fulltime);

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aktualnego CV w j. niderlandzkim bądź niemieckim poprzez poniższy formularz rejestracyjny.
Prosimy o SKOPIOWANIE całego linku do przeglądarki:
startpeople.nl/pl/wakat/orderpicker-id-logistics-magazijnmedewerker-(v2016611)

#Tilburg #Breda #DenBosch #reachtruckchauffeur #logistiek #magazijn #orderpicker #laden_en_lossen #fulltime #onbepaalde_tijd #vast_werk #ploegen #

Powiększ

Informacja z serwisu