Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Belgia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1088743

Pracownik kontroli jakości/Tessenderloo, Belgia, od 13.70 €/h

Oferta pracy w Belgii

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 13 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy.
Dla naszego Klienta - producenta śródziemnomorskich przekąsek - poszukujemy osób chętnych podjąć pracę na stanowisku:
Pracownik kontroli jakości(branża spożywcza)
Miejsce pracy: Tessenderloo, Belgia
Opis stanowiska:
-praca przy kontrolach linii produkcyjnej przychodzących i wychodzących, wykrywanie odchyleń i usuwanie ich z procesu produkcyjnego;
-postępowanie zgodnie z planem jakości i instrukcją
-wyjaśnianie niezgodności z pracownikami linii produkcyjnej
-prace administracyjne i raportowanie błędów koordynatorowi
-praca w zespole 3 -osobowym
-praca w systemie 3 zmianowym od wtorku do soboty
Wymagania:
-komunikatywna znajomość języka angielskiego.
-doświadczenie w pracy jako pracownik działu kontroli jakości
-gotowość do przestrzegania zasad panujących na terenie zakładu
-dokładność i sumienność.
-gotowość do pracy również na zmianie nocnej
Oferujemy:
-zatrudnienie długoterminowe na belgijskich warunkach.
-stawkę:13, 70 € brutto/h (wynagrodzenie wypłacane tygodniowo).
-dodatki zmianowe: +0, 52 € brutto/h za pracę na 1 zmianie, +0, 59€ brutto/h za pracę na 2 zmianie, +2, 06 € brutto/h za pracę na zmianie nocnej.
-bon żywnościowy w wysokości 6, 00 € / dzień pracy (1, 09 € - wkład własny pracownika).
-dodatek wakacyjny - w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 4000 € brutto (15, 38 % rocznych zarobków brutto).
-premię roczną - w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 2100 € brutto (8, 33 % rocznych zarobków brutto) – pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego.
-gwarantowane 38 h pracy tygodniowo.
-możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania - 85 €/tydzień (pokój 2-osobowy), 130€/tydzień (pokój 1-osobowy).
-możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego - 7, 5 euro miesięcznie.
-termin wyjazdu ustalany indywidualnie z kandydatem!

bit.ly/3LYKBMg

Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy: +48 572 325 580

Powiększ

Informacja z serwisu

Ogłoszenie nr 1088743

Kategoria:
Belgia - Dam pracę
Data dodania:
2022-06-17 09:24:31
Ilość wyświetleń:
24
Stawka za godzinę:
13.70

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: link2europe
Państwo: Polska
Województwo: Opolskie
Miasto: Opole
Nr telefonu: +48 77 44 14 502
Nr telefonu: +48 503 028 187

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: info@link2europe.pl

Mobile
 Wersja strony na komórkę:
- Pracownik kontroli jakości/Tessenderloo, Belgia, od 13.70 €/h
 mobile