Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Belgia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1088730

Team lider - pracownik szklarni/Laarne, Belgia, 2000€ netto/m-c

Oferta pracy w Belgii

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 13 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy.
Dla naszego Klienta - belgijskiej firmy należącej do sektora rolnego, zajmującej się sadzeniem i zbiorem warzyw oraz kwiatów - poszukujemy osób chętnych podjąć pracę na stanowisku:
Team lider - pracownik szklarni
Miejsce pracy: Laarne, Belgia
praca od kwietnia/maja
Opis stanowiska:
-praca w sektorze rolnictwa przy sadzeniu warzyw i kwiatów
-zadania związane z procesem upraw: warzyw i kwiatów
-przygotowanie produktów do wysyłki
-monitorowanie pracy podległego zespołu pracowników grupą min. 10 osób
-drobne naprawy techniczne zgłaszane przez pracowników
Wymagania:
-doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników na stanowisku koordynatora, team lidera
-komunikatywna znajomość języka angielskiego
-znajomość j. francuskiego lub holenderskiego mile widziana
-zręczność manualna i umiejętności techniczne.
-umiejętność organizacji pracy własnej jak i podległych pracowników
-aktywne, zorientowane na wyniki podejście do pracy
-prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
-zatrudnienie na belgijskich warunkach
-wynagrodzenie miesięczne w pierwszym okresie zatrudnienia (ok 3 m-cy) - 2000 € netto, później możliwość przejścia na stały kontrakt, oraz podwyżka pensji
-możliwość skorzystania z zakwaterowania agencyjnego - gratis
-samochód opłacany przez pracodawcę
-6 dni pracy w tygodniu
-ok. 40-50 h pracy tygodniowo.
-szkolenie przyuczające do wykonywania pracy na w/w stanowisku.
-opiekę polskiego koordynatora.
-możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego - 8, 33 euro miesięcznie.

Dodatkowe informacje:
REKOMENDACJA kandydata - za pośrednictwem tego systemu, możesz polecić nam do pracy swoich znajomych i dzięki temu zarobić 250-500 zł! (więcej szczegółów na naszej stronie internetowej w zakładce Oferty pracy / Poleć pracownika).

bit.ly/3GgtPoj
Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy: +48 572 325 580

Powiększ

Informacja z serwisu