Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1079814

Pracownik produkcji pianki PUR Niemcy Hoyerswerda

Oferta pracy w Niemczech

Praca od zaraz na niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony bezposrednio z niemieckim pracodawca bez polskich podwykonawcow. Zadnych dodatkowych oplat dla kandydatow. Nasze dzialania nie maja zadnego wplywu na umowe o prace. PRACA OD ZARAZ (nie dla Zeitarbeit / agencji tylko dla znanego niemieckiego producenta).

Niemiecka firma z okolic Hoyerswerda (40km od granicy) poszukuje pracownika na stanowisko
Pracownik produkcji pianek PUR
Miejsce pracy: okolice Hoyerswerda, Niemcy

(darmowa kwatera przez caly okres pracy).

WYMAGANIA:
znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
gotowosc do pracy w systemie 3 zmianowym
zdolnosci techniczne i manualne

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
obsluga maszyn

OFERUJEMY:
wynagrodzenie: od 2300 do 2400€ brutto podstawy na start i po okresie probnym podwyzka o od 100 do 200€
premia roczna 1200€
przeszkolenie na miejscu, nie wymagamy wczesniejszego doswiadczenia
nadgodziny mozliwe i platne extra 25%
dodatki za niedziele i swieta (50 i 100% extra)
niemieckie ubezpieczenie emerytalno-rentowe, (EXTRA EMERYTURA OD FIRMY, dodatkowo do panstwowej) socjalne i zdrowotne oplacane przez pracodawce
Zakwaterowanie (pojedyncze pokoje) nieodplatne przez caly okres pracy (tylo 130€ media: woda, prad gas, oplaty TV i internet).

Informacja z serwisu