Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1079791

Operator wózków widłowych bocznych w zachodnich Niemczech poszukiwany!

Oferta pracy w Niemczech

Masz ochotę na zmianę pracy i szukasz nowych wyzwań? Życzysz sobie, by Twój pracodawca doceniał Twoje kwalifikacje i zebrane przez Ciebie doświadczenie? Liczysz na atrakcyjne wynagrodzenie?

Jeśli tak, to firma PSB Heitmüller jest idealna dla Ciebie! Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia w branży usług kadrowych, z intensywnego i personalnego wsparcia i naszej ogólnokrajowej bazy kontaktów.

Dla naszych klientów szukamy kandydatów/kandydatek na stanowisko operatora wózków widłowych bocznych wysokiego składowania. Praca w dużym magazynie z żywnością.

Lokalizacja: okolice miasta Bingen, zachodnie Niemcy.

Praca na 3 zmiany.

Szukamy pracowników zarówno do magazynu z towarami suchymi jak i świeżymi typu nabiał.

Twoje zadania:

• Rozładunek towarów na regałach wysokich do 10 metrów
• Rozwózka towaru po magazynie

Twój profil:

• Doświadczenie w pracy na magazynie na wózkach wysokiego składowania
• Odpowiedzialność
• Punktualność
• Znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana
• Gotowość do pracy w trybie zmianowym

Oferujemy:

• Bezterminową umowę o pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie ustawowe - 13 euro/h brutto, dodatek +20% za pracę w godzinach nocnych
• Do 30 dni urlopu
• Osobistą i odpowiedzialną opiekę nad pracownikiem. Pomoc w znalezieniu mieszkania i załatwieniu wszelkich formalności
• Pracę w miłym i przyjaznym środowisku

Firma PSB Heitmüller utrzymuje ścisły kontakt ze swoimi pracownikami, więc możesz liczyć na najlepszą opiekę i wsparcie.

Rozbudziliśmy w Tobie zainteresowanie? W takim razie cieszymy się na wiadomość od Ciebie! Wyślij swoje dokumenty aplikacyjne (CV, uprawnienia jeśli kandydat je posiada) na adres e-mail:
n.oerer@psb-europe.de
Numer telefonu:
+48511745111
+4915157488367
W razie jakichkolwiek pytań, nie wahaj się wysłać nam wiadomość ze swoim pytaniem. Cieszymy się na współpracę z Tobą!

www.personalserviceberatung.de/kontakt/

Powiększ

Informacja z serwisu