Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1079762

Magazynier/Operator wózka Dingolfing Niemcy z zapewnionym zakwaterowaniem

Oferta pracy w Niemczech

Praca na niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony bezposrednio dla producenta napoji bez agencji i polskich podwykonawcow. Niemiecki producent budowlany obecnie poszukuje kilku pracownikow na stanowisko:

MAGAZYNIER / Staplerfahrer (wozkowy)
Miejsce pracy: miedzy Dingolfing a Traunstein (darmowa kwatera podczas okresu próbnego).

WYMAGANIA:
praca na magazynie / komisjonowanie materialow budowlanych wózkiem widłowym
Niemiecki komunikatywny

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
prace przy napojach i prace magazynowe (Verlader/Sortierer)
ukladanie i komisjonowanie
wdrazanie i szkolenie zapewnione

OFERUJEMY:
zapewnione zakwaterowanie
brutto 2500€ brutto na start (po okresie probnym mozliwa podwyzka) w zaleznosci od klasy podatkowej soboty extra platne. 25%
rozne zmiany

ubrania robocze i buty

możliwe nadgodziny
szkolenie i wdrozenie 2-3 tygodnie

extra premia swiateczna i urlopowa

Informacja z serwisu