Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1079758

Betoniarz / Cieśla szalunkowy -wylewki i szalunki betonowe. Prefabrykaty.

Oferta pracy w Holandii

Holenderskie biuro pośrednictwa pracy Job Match Nederland poszukuje dla swojego klienta doświadczonych pracowników na stanowisko:

BETONIARZ- cieśla -wykonywanie szalunków i wylewek betonowych (prefabrykaty).

Opis stanowiska pracy:
Produkcja prefabrykatów betonowych dla budownictwa morskiego, budownictwa mieszkaniowego, przemysłowego i cywilnego, w nowoczesnych technologiach.
Lolalizacja: Bergem op Zoom, Holandia

Praca polega na:
Rozbiórce, oczyszczeniu starych form/ szalunków
budowanie/ montaż nowych form/szalunków wg rysunku technicznego (wymagana precyzja i dokładność), pomoc przy wylewaniu betonu do form, utrzymywaniu porządku w miejscu pracy, wykonywanie wszelkich prac pomocniczych

Oczekiwania:
Doświadczenie przy wykonywaniu tego typu pracy i w pracy z betonem.
Dobra znajomość rysunku technicznego.
Dokładność, chęć nauki i troska/dbalość o jakość.
Dobra znajomość języka angielskiego lub holenderskiego/niemieckiego.
Elastyczność, co do godzin pracy i wykonywanych czynności.
Samochód
Uprawnienia na wózki widłowe lub dźwig będą dodatkowym atutem
Chętnie certyfikat VCA

Oferujemy:
Holenderski kontrakt
Wynagrodzenie: ok. 500 euro/40 godzin pracy
Godziny pracy: 7.00-16.00
Zakwaterowanie GRATIS (pokój jednoosobowy)
Ubezpieczenie GRATIS
Wynagrodzenie tygodniowe

CV, w jezyku angielskim, holenderskim lub niemieckim prosimy kierowac na adres e-mail: info@job-match.nl
Kontakt: +31 618 302 498

Powiększ

Informacja z serwisu