Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1079757

Kierowca autobusu w Niemczech Bielefeld zapewnione zakwaterowanie

Oferta pracy w Niemczech

Praca na niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony bezposrednio z niemieckim pracodawca bez polskich podwykonawcow i agencji pracy, bezposrednio dla komunikacji podmiejskiej.
Komunikacja podmiejska Münster, obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Kierowca autobusu Bielefeld (kwatera zapewniona)

Miejsce pracy: okolice Bielefeld, Niemcy

WYMAGANIA:

prawo jazdy kat. D, kod 95
znajomość języka niemieckiego: komunikcyjne podstawy.
UWAGA! OBOWIAZUJA reguly 2G w pracy - do wykonywania obowiazkow moga byc dopuszczeni ozdrowiency, zaszczepione osoby.
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
jazda w komunikacji podmiejskiej / po wioskach i miasteczkach na okolo Bielefeld
praca czasami tez w weekendy
ranne i popoludniowe zmiany
OFERUJEMY:
wynagrodzenie: 15.10 € /godz czyli min. 2600€ brutto na START za 173 h w miesiacu,
premia miesieczna 100 € brutto
nadgodziny mozliwe platne 10% (wszystko co ponad 173 h wyplacane jako nadgodziny!), niedziele platne 25% extra,
zakwaterowanie: 1 os.pokoj 290 € za media,
stabilna i długoterminowa prace na warunkach niemieckich,
świadczenie urlopowe, ubezpieczenie socjalne i zdrowotne.

Informacja z serwisu