Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1079693

Sortowanie na taśmie 10, 76/h EUR - nie wymagamy angielskiego! Holandia

Oferta pracy w Holandii

Jeżeli szukasz oferty pracy w Holandii, bez znajomości języka angielskiego, ta oferta może Cię zainteresować !

opis stanowiska: praca polegająca na sortowaniu gruzu przy taśmie, wyciąganie metalu, szkła, plastiku z gruzu po rozbiórkach. Gruz wysypywany jest na taśmę i każdy pracownik wybiera materiał za który jest odpowiedzialny.

MIEJSCE PRACY: okolice Sliedrecht Holandia

Wymagania:

umiejętność dostosowania się do szybkiego tempa pracy
chęć i motywacja
CV

Oferujemy:

atrakcyjne wynagrodzenie €10, 76/h
wypłata: co tydzień
mieszkanie służbowe z pełnym wyposażeniem i darmowym wifi
ubezpieczenie
legalną pracę u sprawdzonego klienta
bezpłatny dojazd do miejsca pracy
sprawne rozliczenie podatku po powrocie

Zainteresowany?

Zarejestruj się na stronie:
www.goodjob.com.pl/formularz-rejestracyjny/8

Dział rekrutacji skontaktuje się z Państwem telefonicznie!

Good Job KRAZ 11653 rekrutuje pracowników do sektorów produkcyjnych, logistycznych oraz ogrodniczych. Oferujemy pracę tymczasową w Holandii.

Powiększ

Informacja z serwisu