Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1079482

Pracownik montażu izolacji akustycznych

Oferta pracy w Holandii

Opis firmy:
Dla naszego klienta jednego z liderów montownia wysp, sufitów akustycznych w Niderlandach, realizującego różnorodne projekty dla kin, biur, restauracji i domów prywatnych w całej Holandii poszukujemy osoby na stanowisko: Pracownik montażu

Zakres obowiązków:
• pracujesz samodzielnie, ale nie sam na terenie całej Holandii
• montujesz sufity, ściany i wyspy akustyczne
• jesteś pomysłowy, pracujesz dokładnie i dotrzymujesz terminów
Wymagania:
• posiadasz dobre umiejętności komunikacyjne, w języku angielskim lub holenderskim - warunek konieczny!
• jesteś precyzyjny, dokładny i terminowy
• myślisz logicznie, jesteś elastyczny i interesujesz się innowacjami
• potrafisz pracować samodzielnie
• dbasz o bezpieczną pracę oraz jakość
• mile widziane doświadczenie w podobnych pracach
• prawo jazdy wymagane
• VCA wymagane
Oferujemy:
• atrakcyjna i konkurencyjna stawka godzinowa od € 14.53 +
dodatek wakacyjny
• świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia w Holandii m
• długoterminowa umowę o pracę z gwarancja godzin pracy
• możliwość przejścia na kontrakt u klienta
• wynagrodzenie zawsze na czas, co 4 tygodnie
• stały dostęp do paska wypłat, umów oraz innych dokumentów poprzez
aplikacje
• brak stawek wiekowych
• samochód służbowy lub zwrot kosztów podróży
• możliwość zakwaterowania i ubezpieczenia zdrowotnego
• bezpłatny kurs języka holenderskiego

Informacja z serwisu

Ogłoszenie nr 1079482

Kategoria:
Holandia - Dam pracę
Data dodania:
2022-05-11 15:25:16
Ilość wyświetleń:
56
Stawka za godzinę:
14.53

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Armadas
Państwo: Netherlands
Miasto: Eersel
Nr telefonu: +31 (0)40 209 2800

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: praca@armadas.eu

Mobile
 Wersja strony na komórkę:
- Pracownik montażu izolacji akustycznych
 mobile