Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1079129

Ślusarz zakładowy - Mockrehna, okolice Lipska

Oferta pracy w Niemczech

EuropaJob, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, w związku z dynamicznym rozwojem projektu poszukuje dla klienta niemieckiego specjalizującego się w branży produkcji drobiu osób chętnych do pracy na stanowisku:

Ślusarz zakładowy

Rozpoczęcie pracy: od zaraz
Lokalizacja: Mockrehna, okolice Lipska, Niemcy

Opis stanowiska:

- utrzymanie maszyn i urządzeń produkcyjnych w sprawności technicznej, naprawa i konserwacja
- diagnozowanie i usuwanie awarii
- przeprowadzanie prac konserwacyjno-remontowych oraz zapewnienie wymagań jakościowych
- wykonywanie bieżących i okresowych przeglądów maszyn i urządzeń

Wymagania:

- wykształcenie jako Ślusarz/Mechanik przemysłowy
- wymagana komunikatywna znajomość j. niemieckiego
- doświadczenie w zawodzie Ślusarz/Mechanik
- dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
- umiejętność pracy zespołowej

Oferujemy:

- stabilną pracę w renomowanej międzynarodowej firmie w wymiarze pełnego etatu
- możliwość dalszego rozwoju w firmie
- wynagrodzenie składające się z podstawy od 16, 00 euro/h oraz dodatków
- terminową płatność wynagrodzenia jednym przelewem na konto złotówkowe lub walutowe
- możliwość otrzymywania pasków wypłat każdego miesiąca,
zwrot kosztów za badania lekarskie oraz kartę EKUZ
- zorganizowane zakwaterowanie
- opiekę polskiego koordynatora w miejscu pracy i rekrutera również po rozpoczęciu zatrudnienia oraz indywidualne podejście do potrzeb i oczekiwań kandydatów

Jak aplikować:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie aktualnego CV na adres mailowy poznan@europajob.pl z dopiskiem "Ślusarz zakładowy".

W CV proszę umieścić następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn.29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Powiększ

Informacja z serwisu