Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1079022

Operator wózka widłowego Lipsk Niemcy praca blisko granicy

Oferta pracy w Niemczech

Do nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmy z branży odzieżowej poszukujemy osób na stanowisko:

Operator wózka widłowego (wózki czołowe lub wysokiego składu)

Miejsce pracy: Lipsk, Niemcy (około 200 km od granicy)

Komisjonowanie części samochodowych
NIEMIECKA UMOWA O PRACĘ
PRACA OD 17 MAJA

Zakres obowiązków:
• komisjonowanie części samochodowych
• obsługa wózka widłowego

Wymagania:
• uprawnienia na wózki widłowe czołowe lub wysokiego składu
• zaświadczenie o niekaralności
• prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
• legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach- niemiecka umowa o pracę
• wynagrodzenie 13, 50 euro brutto/h (wózki czołowe)
• wynagrodzenie 14, 70 euro brutto/h (wózki wysokiego składu)
• dodatki za godziny nocne 25%
• dodatki za pracę w niedzielę 50%
• dodatki za święta 100%
• ubezpieczenie pracownicze, opiekę zdrowotną, płatny urlop
• możliwość ubiegania się o Kindergeld (dodatek na dzieci) i uzyskania niemieckiego zwrotu podatku
• zakwaterowanie o wysokim standardzie za tylko 10 euro dziennie
• pomoc w załatwieniu wszystkich formalności bez wychodzenia z domu
• pracę w sprawdzonej firmie w przyjaznej atmosferze
• opiekę polskojęzycznego koordynatora

Osoby zainteresowane podjęciem pracy proszę o wysłanie swojego CV za pośrednictwem portalu lub na adres e-mail: kr.rekrutacje@gmail.com

Powiększ

Informacja z serwisu