Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1078724

ATRAKCYJNA PRACA W MONACHIUM bez znajomości języka niemieckiego !

Oferta pracy w Niemczech

Firma Siemens AG w Monachium, która zajmuje się budową i montażem pojazdów szynowych, zatrudni na długoterminowy okres: Ślusarzy, Spawaczy MAG / WIG (mile widziane certyfikaty, ale nie są konieczne), Elektryków i Mechatroników

Oferujemy:
- Niemiecka umowa na czas nieokreślony
- Zarobki od 18-29 €/h w zależności od doświadczenia
- Premia 750€ na START i kolejne 750€ po 12-stu miesiącach pracy
- Codzienne diety od 40-100€
- Bezpłatne zakwaterowanie
- Atrakcyjne świadczenia socjalne
- Wsparcie polskiego koordynatora

Twoje zadania:
- Ślusarz- montaż zespołów stalowych według specyfikacji i rysunków, ogólne prace ślusarskie
- Spawacz-spawanie części metalowych, praca zgodnie ze specyfikacja i rysunkiem
(znajomosc spawania metoda MAG, mile widziane TIG w zakresie stali niestopowych)
- Elektryk/ Mechatronik, wykonywanie prac elektrycznych i elektromechanicznych (montaż, okablowanie, łączenie, układanie i zaciskanie elementów elektrotechnicznych zgodnie z rysunkiem technicznym)

Wymagania:
- znajomość języka niemieckiego nie jest warunkiem koniecznym
- 2 - zmianowy system pracy
- mile widziana znajomość obsługi maszyn CNC, frezarki, wiertarki oraz uprawnienia na wózek widłowy, dźwig, podnośnik
- doświadczenie zawodowe

Jeśli wzbudziliśmy Państwa zainteresowanie, proszę wysłać CV w języku niemieckim z dopiskiem Siemens AG a my skontaktujemy się z Państwem telefonicznie:
wioletta.kasprzak@randstad.de lub goerlitz291@randstad.de

Informacja z serwisu